سی ورلد مربیان دیگر نمی خواهد سوار دلفین ها در پارک

سی ورلد نوازندگان دیگر ایستاده و سوار بر دلفین ها یک عمل است که تحت انتقاد شدید از PETA و دیگر فعالان حقوق حیوانات در طول سال گذشته.

تعجب آور اصلاحات بود که نشان داد در یک نامه آخرین جمعه از یک سی ورلد سرگرمی وکیل شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار می آید پس از یک نبرد شدید با حقوق حیوانات گروه است که تا به حال به دست آورد 163 سهام در این شرکت به عنوان Dec. 10.

در اعتراض به شیرین کاری اجرا خواهد سوار دو دلفین ها در همان زمان ایستاده با هر پا در بالای یکی از حیوانات منقار یا “rostrums.”

PETA است تقبیح شیرین کاری که ایستاده در دلفین ها’ “مواجه است.”

“به منظور به آدرس مبرم ترین مسئله ای است که سی ورلد چهره امروز—عمومی ادامه داد: مخالفت با اسیر-حیوانات, نمایش—سهامداران اصرار هیئت مدیره برای جلوگیری از مربیان اجازه می دهد به ایستادن بر روی دلفین ها’ چهره ها و سوار شدن بر پشت خود در استثماری و به طور بالقوه مضر سیرک ها به سبک نشان می دهد” می خواند سهامداران پیشنهاد شده توسط PETA — با توجه به نامه ای به SEC.

اما سی ورلد وکلا هم کوبید PETA در این نامه برای آن خصوصیات عمل ایستاده در پستانداران چهره به عنوان “مبهم و گمراه کننده است.”

“تصاویر موجود در این طرفدار حمایت از بیانیه مجسم آموزش رفتارهای مربوط به bottlenose دلفین” در این نامه می خواند. “دوم که در آن طرفداران اشاره به bottlenose dolphin را ‘چهره’ سی ورلد فرض بر آن است که با اشاره به آنچه که مراقبت از حیوانات حرفه ای مراجعه کنید به عنوان یک منبر.'”

با توجه به سی ورلد یک bottlenose dolphin را منبر “در خدمت یک تابع های مختلف به صورت” و “هیچ ادبیات نشان می دهد که ایستادن بر روی منبر مضر است به هیچ وجه به حیوانات است.”

SeaWorld همچنین ادعا می کند که آن را هرگز ارائه “سیرک ها به سبک نشان می دهد” و تنها اجازه مربیان در یکی از آن 12 پارک ایستاده در bottlenose دلفین ها.

PETA سرعت ارسال آن پیروزی گریه در وب سایت خود را پس از “سی ورلد اعتراف کرد که آن را پایان دادن به شیوه های بی رحمانه.”

“پیروزی! سی ورلد متوقف شده درمان دلفین ها مانند surfboards” PETA نوشت.

“این غیر قابل قبول برای هوشمند حساس دلفین ها به عنوان surfy و راه اندازی پد در این بیرحمانه و تحقیرآمیز مانع از” PETA معاون اجرایی رئیس جمهور تریسی Reiman گفت: در Dec. 10 نامه. “بسیار کم است که سی ورلد مربیان می توانید انجام دهید برای بدبختی حیوانات در بازداشت است ایستاده است و یا سوار شدن بر آنها و PETA است اقدام برای پایان دادن به این عمل بلافاصله.”

سی ورلد تلاش برای حفظ روابط خود با شرکت های دیگر — حتی رفتن تا آنجا که به شدت آنها را برای رکوع به “فشار از فعالان حیوانات” — به عنوان شرکت های از جمله باکره تعطیلات را متوقف کرده اند ارائه بلیط به سی ورلد.

این شرکت به طور مداوم دچار یک نبرد روابط عمومی — از مرگ و میر ناشی از آن نهنگ به خودی تجارت — پس از مستند “Blackfish” که نشان داد این شرکت بدرفتاری از آن orcas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de