دوم سگ ها در هنگ کنگ تست مثبت برای coronavirus

دوم سگ ها در هنگ کنگ است قرارداد coronavirus در یک احتمال مورد انسان به حیوان انتقال با توجه به گزارش روز شنبه.

2-در سال چوپان آلمانی — متعلق به یک COVID-19-آلوده 30 سال در Pok فو لام منطقه بود در قرنطینه یک دولت تسهیلات با توجه به South China Morning Post.

یکی دیگر از پوچ از همان خانه 4-year-old مخلوط نژاد نیز قرار داده شده در مستند اما تست منفی هنگ کنگ رفاه حیوانات اقتدار گفت.

بیمار توله سگ تشخیص درست سه روز پس از اولین شناخته شده سگ برای تست مثبت برای coronavirus — a 17-year-old سگ پشمالوی سیاه پومرانیا — درگذشت در هنگ کنگ پس از بازگشت به خانه از قرنطینه.

“آن است که به احتمال بسیار زیاد است که دو مورد مثبت [در هنگ کنگ] نمونه هایی از انسان به سگ انتقال” استاد ملک Peiris های بهداشت عمومی virologist در دانشگاه هنگ کنگ گفت: خروجی.

اما هیچ شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی می تواند انتقال این ویروس به انسان سخنگوی شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست گفت.

در مورد چوپان آلمانی پوچ داده شد دهان و بینی سواب و قرار داده شده در یک لانه از آن مخلوط نژاد, همخانه. نه سگ نشان داد هر گونه علائم.

“این بخش ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر هر دو سگ و انجام تکرار آزمایش بر روی حیوانات” سخنگوی گفت.

همراه با کانین چهار گربه ها نیز تحت قرنطینه. وضعیت سلامت خود را ندارد بلافاصله شناخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>