دوم مهمان در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو تست مثبت برای coronavirus

واشنگتن — یک دوم کسی که می تواند در تماس با رئیس جمهور تهمت آخر هفته گذشته در Mar-a-لاگو توچال دارای آزمایش مثبت مرگبار coronavirus با توجه به یک گزارش جدید.

فرد آلوده شناسایی شد اما شرکت کنندگان در این آخر هفته را مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی جمع آوری کمک ناهار در رئيس جمهور در پالم بیچ فلوریدا. رفت و آمد مکرر در روز یکشنبه زمانی که رئیس جمهور تحویل اظهارات, با توجه به واشنگتن پست گزارش منتشر شده در روز جمعه.

آخرین مورد یعنی رئیس جمهور سالخورده 73 بود در نزدیکی دو نفر در دو روز که پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

عصر روز شنبه تهمت بود عکس ایستاده در کنار یک برزیلی رسمی است که پس از تشخیص داده شده است با COVID-19.

رئیس جمهور باقی مانده است صعودی در مورد چشم انداز خود را از تبدیل شدن به آلوده به ویروس کشنده و تنها در روز جمعه او را قبول او خواهد “به احتمال زیاد” تست به زودی.

شرکت کنندگان از ناهار اجرا شده توسط صدای شیپور پیروزی کمیته که افزایش بودجه برای رئیس جمهور انتخابات پیشنهاد و ابلاغ شد در یک ایمیل از مقامات حزب که به دست آمده توسط پست.

یک حزب رسمی گفت: معلوم نیست اگر ناهار مهمان بود COVID-19 در طول تعطیلات آخر هفته اما مهمانان بودند که اطلاع از فراوانی از احتیاط.

“شرکت کنندگان تا به حال هیچ تعامل مستقیم با رئیس جمهور در این رویداد خواند و گفت: با توجه به گزارش.

بحران بهداشت و درمان است که تا کنون به کشته شدن 41 نفر در ایالات متحده و آلوده یکی دیگر از 1,629 نفر, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>