دوم بی خانمان نیویورکر می میرد از coronavirus

نیویورک حداقل خوش شانس بودند برخورد یکی دیگر از ضربه توسط coronavirus به عنوان همه گیر مدعی یک دوم مرد بی خانمان در شهر — و چوب خط حساب کردن از موارد در اپل بزرگ وسیع پناهگاه سیستم آمار 59 مقامات روز جمعه گفت.

آخرین قربانی یک مرد در 70s, گذشت, شنبه, گفت, سخنگوی وزارت امنیت داخلی اسحاق McGinn. مرگ آمد فقط دو روز پس از COVID-19 ادعا خود را برای اولین بار بی خانمان قربانی یک مرد در 60s.

“ما دل شکسته که به گزارش یکی اضافی نیویورکر تجربه بی خانمانی در گذشت پس از یک هفته بستری شدن در بیمارستان با ویروس” او گفت:.

تعدادی از موارد است که نزدیک به دو برابر 30 DHS تایید کرده بود روز سه شنبه در 22 پناهگاه است.

از 59 موارد تایید شده در 40 شهرستان اجرا پناهگاه 22 در حال حاضر در یک بیمارستان دریافت مراقبت در حالی که 13 در گروه خدمات بی خانمان جداسازی واحد است. علاوه بر این 13 خود جدا و 10 نفر دیگر با علائم خفیف را ترک کرده اند سرپناه سیستم از جمله برخی به ماندن با خانواده.

DHS نیز تایید کرده است دو unsheltered افراد بی خانمان که تست مثبت برای coronavirus باید هر دو در بیمارستان بستری شده است.

پیش بینی افزایش عظیم از آلوده پناهگاه ساکنان DHS شناسایی کرده جدا 500 واحد در چهار مکان در سیستم مورد استفاده قرار گیرد به قرنطینه مشتریان خود. این واحد خواهد بود در واقع امکانات جدا از به طور منظم جمعیت بی خانمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>