یک مرد به ضرب زده مردی Gras رژه شناور در نیو اورلئان شنبه شب به مناسبت دوم مانند مرگ در چهار روز طول جشن با توجه به محلی گزارش.

انسان در برخورد با یک شناور نورد محبوب Krewe از Endymion رژه کانال خیابان Nola.com گزارش شده است. تراژدی آورده اولیه به پایان رژه و منجر به تغییرات در شناور طراحی باقی مانده از مردی Gras reveling با توجه به شهر آمادگی اضطراری آژانس نلا آماده است.

“برای مواجه با چنین تراژدی و بار دوم در ارتفاع ما جشن های کارناوال به نظر می رسد غیر قابل تصور بار به خرس ایم” نیواورلئان شهردار LaToya Cantrell. “شهر و مردم نیواورلئان را با هم خواهد آمد, ما را اندوهگین و ما استقامت با هم.”

فاجعه رخ داده است فقط سه روز پس از جرالدین Carmouche, 58 بود به ضرب اجرا در رژه شنبه شب به عنوان او تلاش برای عبور از بین دو شناور بودند که hitched با هم کشیده و با همان تراکتور شناخته شده به عنوان “پشت سر هم شناور است.”

مقامات مشخص نشده مرد را کشته و پنج شنبه و یا اطلاعات ارائه شده در این برخورد است. هر چند شاهدان گفت: Nola.com که به طور مشابه در طول اجرا و پس از تبدیل شدن به دام افتاده در میان پشت سر هم شناور.

“من می توانم قرار دادن سر من در اطراف شاهد این ایم” یونس گیلمور یک خبرنگار محلی بود که در صحنه است. “مثل مرد فریادهای دیدن CPR انجام شده بر روی بدن خود و دیدن آنها در نهایت با پارچه مزین کردن که ورق. من هرگز تصور نمیکردم شاهد چیزی بسیار وحشتناک.”

نلا آماده گفت: این شهرستان خواهد بود ممنوعیت پشت سر هم شناور یک دید مشترک در رژه باقی مانده از مردی Gras که اجرا می شود از طریق چربی شنبه در فوریه. 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im