مالی در نیوجرسی کلیسا اختلاس بیش از یک و نیم میلیون دلار از خانه پرستش — استفاده از آن را به صندوق عروسی او و دیگر هزینه های شخصی محققان گفت.

Taisha D. Smith-Jason, 43, که در خدمت به عنوان یک داوطلب در سنت پل کلیسای باپتیست در فلورانس متهم شده است با 13 جرائم از جمله درجه دوم سرقت توسط فریب در ارتباط با $561,777 دست دادن, Burlington County, دادستان اسکات Coffina گفت: در روز سه شنبه در بیانیه ای.

کلیسا مقامات تماس دادستان جرائم مالی واحد زمانی که آنها مظنون به چیزی عجیب و غریب بود.

محققان کشف کرده اند که اسمیت-Jason — که مسئول نظارت بر کلیسا امور مالی — افتتاح الکترونیکی حساب های بانکی در کلیسا نام اما به جای استفاده از بودجه برای خودش بیش از پنج سال-پایان دوره در ماه مارس گذشته Coffina گفت.

اسمیت-Jason پرواز تحت رادار برای سال به عنوان او لذت می برد “اسراف در شیوه زندگی” و اما در سمت چپ کلیسا با حساب های بانکی که overdrawn در بیش از 500 موارد بر اساس یک علت احتمالی بیانیه به دست آمده توسط Burlington County بار.

اسمیت-Jason صادر حقوق و دستمزد و تامین بازپرداخت چک به خودش از کلیسا حساب های بانکی و ساخته اظهارات ماهانه برای پنهان کردن چگونه او فلج کلیسا خزانه Coffina گفت.

Taisha D. Smith-DeJoseph
Taisha D. Smith-JasonBCPO

او با استفاده از این پول برای پرداخت هزینه های عروسی خود را در یک برلینگتون شهرستان محل — و همچنین به عنوان هزینه های معمول از جمله وام خودرو, اجاره کارت اعتباری و صورتحساب تلفن همراه, تلویزیون ماهواره ای و خرید آنلاین با توجه به شهرستان دادستان.

اسمیت-Jason نیز تلاش برای فریب دولت با عدم به فایل اظهارنامه مالیات بر درآمد در سال 2014, 2015, 2016 و 2018 — و تشکیل پرونده جعلی بازگشت در سال 2017 دادستان گفت. او همچنین موفق به پرداخت مقدار مناسب از مالیات از 2014 از طریق 2018 به گفته محققان.

مورد خواهد بود آماده برای ارائه به Burlington County هیئت منصفه ممکن است کیفرخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی