یک سناتور آمریکایی می خواهد فدرال برای بررسی ، به گفته کاربران اجازه جریان ویدئوها از زنان که مورد تجاوز و سوء استفاده قرار گیرد.

سناتور. بن Sasse خواست وزارت دادگستری در دوشنبه نامه ای به پروب ، و شرکت مادر آن MindGeek بر نگرانی هایی که, محبوب, انجمن سایت آشغال با کلیپ جنسی-قربانیان قاچاق از جمله کودکان.

“Pornhub باور نکردنی رسیدن به یک مقدار سمت تیره تر از تصویر بی ضرر سرگرم کننده است که آن را تلاش می کند به پروژه” Sasse, یک نبراسکا از حزب جمهوری خواه در نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr. “در چند قابل توجه حوادث سال گذشته ، ساخته شده و محتوای موجود در سراسر جهان نشان دادن زنان و دختران بودند که قربانیان قاچاق انسان بودن مورد تجاوز و سوء استفاده قرار گیرد.”

Sasse — که ریاست قضایی مجلس سنا کمیته فرعی نظارت — ذکر دو مورد اتهام جنسی قاچاقچیان ارسال ویدئوها از قربانیان خود را به Pornhub که متصلب تا بیش از 42 میلیارد بازدیدکننده داشته است در سال 2019.

در یک, پلیس فلوریدا مرد در ماه اکتبر پس از پیدا کردن او تا به حال آپلود تقریبا 60 صریح ویدئوها از 15 سال به Pornhub و سایت های دیگر. همان ماه دادستان فدرال متهم صاحبان یک سایت به نام GirlsDoPorn به اتهام اجبار زنان به تیراندازی شهوت پرست ویدئوها که آپلود شده ، در برابر خود خواهد شد با توجه به Sasse.

“این اطلاع عموم موارد به وضوح نشان دهنده فقط نوک کوه یخ از زنان و کودکان در حال بهره برداری در Pornhub” که دیدم یک رکورد تعداد ارسال ویدئو در سال گذشته Sasse نوشت.

این سناتور همچنین اشاره کرد که پی پال در ماه نوامبر متوقف شد اجازه Pornhub استفاده از خدمات خود را به پرداخت آن مدل است. Sasse نسبت به حرکت به Pornhub میزبانی محتوای نمایش-فیلم قربانیان قاچاق, اما اینترنت تنها در آن زمان گفت که این سایت تا به حال ساخته شده و برخی پرداخت بدون به دنبال مجوز.

در پاسخ ، گفت: “تعهد استوار به از بین بردن و مبارزه با هر گونه محتوای غیر قانونی در اینترنت از جمله غیر مبتنی بر رضایت طرفین محتوا و زیر سن مواد است.”

به انجمن سایت اضافه شده که آن را استخدام “تیم گسترده انسانی مدیران سایت اختصاص داده شده به صورت دستی بررسی هر واحد ها. این اجازه می دهد تا ما را به فعال عمل در برابر محتوای غیر قانونی, یک گام فراتر از همه مهم دیگر کاربر تولید سیستم عامل است. علاوه بر این ما باید سیستم قوی برای ضعیف بررسی و از بین بردن تمام مواد غیر قانونی, سن تأیید ابزار”است.

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر Sasse نامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de