سناتور. کلی Loeffler و NYSE شوهر نقدشوندگی سهام در میان معاملات دیوانگی

سناتور. کلی Loeffler تجاری است تا ثابت کند که او نبود تجاری در.

گرجستان جمهوری خواه چهارشنبه اعلام کرد که او و شوهرش, Jeffrey Sprecher رئیس بورس نیویورک در حال نابودی خود فرد سهام دارایی برای مبارزه با اتهامات غیر قانونی تجارت خودی.

Loeffler یکی از تعداد انگشت شماری از سناتور آمریکا که با انتقاد به صورت گسترده سهام فروش زیر یک بسته-درب سنا جلسه بر گسترش COVID-19 on Jan. 24 قبل از سهام خود را آغاز کرد مارپیچ رو به پایین به کسب و کار مجبور شدند به شاتر.

در وال استریت ژورنال op-ed, Loeffler در دفاع از خودش را دوباره از جمله ادعا می کند که او نمی مستقيم فروش از آنجا که خانواده اش را در سبد سهام موفق شد در آن زمان توسط مورگان استنلی, گلدمن ساکس, Sepio سرمایه و ولز فارگو.

او مقصر رسانه ها “تثبیت شده در یک فانتزی نامناسب کنگره تجارت” و در اشاره انگیزه های سیاسی نیز هست. Loeffler که در ماه ژانویه پس از سن. جانی Isakson استعفا به دلایل بهداشتی مواجه مارس 19 اولیه برای او بسازید.

ژان. 24 سنا جلسه توجیهی شامل “هیچ مواد یا غیر دولتی تعیین اطلاعات” Loeffler گفت. “همه ما به دیدار عمومی-بهداشت و سلامت رهبران و از آنها سوال بپرسید در مورد ظهور ویروس.”

“اگر چه در مجلس سنا و اخلاق و قوانین نیازی به آن, من و همسرم در حال نابودی ما منابع در حساب های مدیریت شده و در حال حرکت به تبادل وجوه معامله و وجوه متقابل” Loeffler گفت. “من گزارش این خروج معاملات در دوره معامله گزارش من فایل اواخر این ماه.”

البته Loeffler فروش در زمانی که بازار منعکس کرده است که اقتصاد ممکن است به زودی بازگشایی شده است. سهام بین قاره ای ارز, شرکت مادر NYSE بسته روز سه شنبه در $82.30.

با توجه به براده SEC زن و شوهر ریخته $18.8 میلیون سهم از یخ در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه مارس از جمله 13.3 ميليون دلار ارزش یخ سهام در $86.20 در مارس 11.

در مارس 23, سهام در یخ شد و در حال نقل مکان کرد برای $66.85 یک سهم صرفه جویی زن و شوهر از ضرر و زیان گسترده.

“من انجام این کار به دلیل اینکه من. من انجام داده ام همه چیز را در راه درست و در انطباق با کمیسیون بورس و اوراق بهادار و مقررات” Loeffler گفت. “سنا اخلاق قوانین و ما قانون است. من آن را انجام می دهند چرا که این موضوع نیست ارزش حواس پرتی.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de