سناتور. کلی Loeffler به فروش می رسد میلیون ها نفر در سهام در طول coronavirus سقوط براده نشان می دهد

سناتور. کلی Loeffler و همسرش به فروش می رسد میلیون ها نفر در سهام از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مارس به بازار شروع به سقوط با توجه به کروناویروس جدید آشکار نشان می دهد.

گرجستان جمهوری منصوب شد در ماه ژانویه ساخته تالار معاملات به عنوان بحران بدتر پس از اولیه فروش در ماه گذشته که موجب اتهامات غیر قانونی تجارت خودی.

Loeffler با حضور در ژانویه 23 جلسه توجیهی برای سناتورها در COVID-19 اما انکار می کند به طور غیر قانونی به فروش بر اساس اطلاعات غیر عمومی.

با توجه به جدید سنا براده زن و شوهر معامله حجم انبوهی از سهام در تبادل بین قاره ای که دارای بازار بورس نیویورک. The Atlanta Journal-Constitution با توجه به پیشرفت نگاهی به جزئیات گزارش شده است که زن و شوهر به فروش می رسد $18.7 میلیون دلار تبادل بین قاره ای اجرا شده توسط Loeffler شوهر جف Sprecher.

دیگر فروش عبارتند از اوایل مارس آزادسازی سهام حدود 150.000 دلار در خرده فروشان Lululemon و T. J. Maxx, و راس, فروشگاه ها. این شرکت ها خواهد بود سخت ضربه زمانی که دولت های محلی دستور داد غیر ضروری کسب و کار بسته ابتدا در اواسط ماه مارس.

زن و شوهر نیز به فروش می رسد بیش از 110,000 دلار از سهام در Facebook در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس. شبکه های اجتماعی این است که یک بازیکن در تبلیغات دیجیتال.

در ضمن زن و شوهر خریداری شده به 400.000 دلار در سهام در DuPont de Nemours در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس با توجه به افشای اشکال. DuPont باعث می شود در تقاضا تجهیزات حفاظت شخصی. مجله-قانون اساسی مشخص خرید شد $206,774.

Loeffler و سه نفر دیگر از سناتورهای مکرمه در ماه گذشته به صورت قابل توجهی سهام قبل از فروش دامنه کامل از بحران مشخص شد ، سنسور. جیمز Inhofe (R-Okla.) و دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) در دفاع از خود گفت: آنها حضور نداشتند ژان. 23 خصوصی جلسه توجیهی برای سناتورهای.

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) گفته است که معاملات بر اساس اطلاعات عمومی, با وجود دریافت طبقه بندی شده جلسات.

اما Loeffler ایستاده بود در گوش خراش دفاع از خود.

“هیچ فساد وجود دارد. این است که به نام شفافیت” Loeffler با اطمینان گفت: پست در ماه گذشته.

او در توییتر نوشت ماه گذشته: “این مسخره & بی پایه و اساس حمله. من نمی تصمیمات سرمایه گذاری برای نمونه کارها من. تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده توسط چند شخص ثالث مشاوران بدون من یا شوهرم دانش و یا دخالت.”

با توجه به اولیه آشکار در ماه گذشته Loeffler به فروش می رسد تا آنجا که $3.1 میلیون ارزش سهام از تاریخ 24 ژانویه — روز او با حضور در جلسه خصوصی و خرید سهام در شرکت فناوری اوراکل و Citrix فراهم می کند که teleworking نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im