سنا نزدیک coronavirus محرک رای ایران را شورش fizzles

واشنگتن — جمهوری خواهان مجلس سنا فشار برای کاهش بیکاری پرداخت در 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه بستری شده در چهارشنبه شب که آنها به احتمال زیاد به موفقیت پاکسازی راه را برای معامله به تصویب مجلس سنا.

سناتور. لیندزی گراهام (R-SC) مراجعه کننده به گروهی از خبرنگاران گفت که او فکر نمی کنم او متمم برای کاهش بیکاری پرداخت خواهد شد. یک شکست برای خود اصلاح خواهد روشن راه را برای اواخر شب رای بزرگتر لایحه, او گفت:.

ساعت زودتر گراهام و سه نفر دیگر از جمهوری خواهان mutinitied برابر 600 $در هر هفته افزایش بیکاری و گفت: این می تواند در تشویق مردم به کار ساخت خود را پرداخت بیش از 100 درصد از آنچه که قبلا به دست آورده است.

فشار برای تغییر معامله تهدید ظریف دو حزبی تنظیم. سناتور. برنی ساندرز از ورمونت دموکرات نامزد ریاست جمهوری تهدید به مسدود کردن این لایحه با استفاده از یک رویه “نگه دارید” اگر آنها غالب شد.

“ما در تلاش هستیم این است که برای شناسایی مشکل در حال حاضر به دلیل آن را تنها به بدتر و ایجاد فشار برای رفع آن” گراهام گفت: اعتراف به تلاش شد بیشتر در مورد پیام از تغییر این لایحه است.

گراهام را اصلاح خواهد کلاه بیمه بیکاری پرداخت 100 درصد از کارگران قبل از دستمزد. آن را پشتیبانی شده توسط سنسور. تیم اسکات (R-SC), ریک اسکات (R-Fla) و بن Sasse (R-Neb).

“در این لایحه بسیاری از مردم در حال رفتن به دریافت قابل توجهی افزایش پرداخت. اگر شما به 15 دلار در ساعت در کارولینای جنوبی و بسیاری از مردم با انجام این لایحه خواهد پرداخت $23 به کار” گراهام گفت.

اما نگرانی رد شد در کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب توسط رئیس جمهور تهمت و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin.

Mnuchin گفت: جمهوری منتقدان به اشتباه به دلیل تغییر — که دموکرات ها به رهبری رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) تحت فشار قرار دادند به furloughed کارگران 100 درصد از پرداخت های خود را برای چهار ماه.

“اجازه دهید من فقط توضیح مسئله” Mnuchin در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

“بسیاری از این دولت سیستم های فن آوری است که 30 سال یا مسن تر. بنابراین اگر ما تا به حال توانایی سفارشی کردن با این خیلی بیشتر ویژگی های ما را داشته باشد. این تنها راه ما می تواند اطمینان دهد که ایالات متحده می تواند پول را به سرعت در یک راه عادلانه. بنابراین ما با استفاده از $600 در سراسر هیئت مدیره. و من فکر نمی کنم آن را ایجاد انگیزه. اکثر آمریکایی ها آنچه را که آنها می خواهند این است که آنها می خواهند به نگه داشتن شغل خود را.”

Mnuchin گفت: او هنوز هم امیدوار است برای یک رای گیری مجلس سنا در مقابله شنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن, ابراز علاقه خود را در یک “بزرگ امضای” مراسم تشویق مردم برای دیدن این اضافه پرداخت به عنوان یک مثبت.

“یکی از چیز خوب در زمانی که شما فکر می کنم که مردم در واقع دریافت پول بیشتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما ما نمی خواهیم به یک عامل بازدارنده.”

عظیم محرک لایحه همچنین شامل چک 1200 $برای هر فرد بالغ درآمد تا $75,000 با پرداخت مرحله به مرحله برای بگیر تا $99,000. برای هر کودک مالیات دهندگان را دریافت 500 دلار از این لایحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>