سنا باید افزایش coronavirus وام کسب و کار کوچک برای توقف اخراج: مک کانل

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می گوید سنا باید به سرعت تصویب بودجه بیشتر برای کسب و کار کوچک وام برای جلوگیری از اخراج با توجه به شیوع کروناویروس.

مک کانل (R-Ky.) گفت به دنبال تصویب بودجه اضافی شنبه بدون تماس سناتور بازگشت به واشنگتن برای ثبت رای دادن.

شده است وجود دارد تقاضا برای $350 میلیارد چک حفاظت از برنامه که راه اندازی جمعه. این برنامه اجازه می دهد تا کسب و کار برای گرفتن وام برای حقوق و دستمزد و سربار با مقدار ببخشند اگر کسب و کار دراز نمی کردن کارگران.

این فوق العاده محبوب برنامه اجازه بانک ها به موضوع وام به کسب و کار با کمتر از 500 کارمند با برخی از استثنا.

“کوچک-کسب و کار چک برنامه حفاظت بیشتری نیاز دارد بودجه” مک کانل گفت: در یک بیانیه آماده. “با تشکر از کار سخت از کسب و کارهای کوچک و وام دهندگان میلیاردها دلار در حال حاضر فرود آمد و دهها میلیارد بیشتر در حال حاضر در خط لوله. مشاغل هستند به معنای واقعی کلمه در حال ذخیره به عنوان ما صحبت می کنند. اما به عنوان وزیر Mnuchin توضیح داده است که کنگره باید به سرعت ارائه کمک های مالی بیشتر و یا این مهم برنامه اجرا خواهد شد خشک است.”

مک کانل گفت: او را با رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) برای رسیدن به یک توافق به طوری که یک فرد رای نمی شود مورد نیاز است.

“من کار می کنند با رهبر شومر و امیدواریم به تصویب بودجه بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه با اتفاق آراء موافقت و یا رای دادن صدا در هنگام برنامه ریزی شده بعدی مجلس سنا در جلسه روز پنج شنبه” او گفت:.

این برنامه بود که بخش بزرگی از بیش از 2 تریلیون دلار محرک اقتصادی را تصویب ماه گذشته پس از پر زحمت دو حزبی مذاکرات است. که لایحه نیز به تصویب 500 میلیارد دلار وام به کسب و کارهای دیگر یک 600 $در هر هفته افزایش بیکاری پرداخت و 1200 $در هر فرد پرداخت مستقیم برای مردم درآمد تا $75,000.

رئیس جمهور تهمت و گفت: او علاقه مند بود در صدور دور دیگری از مستقیم چک.

در طول دو هفته گذشته فدرال آمار نشان می دهد حدود 10 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری به عنوان دولت های محلی دستور داد تا کسب و کار برای نزدیک به جلوگیری از گسترش این ویروس است که در حال حاضر آلوده حدود 400,000 ساکنان ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>