سناتور انکار آنها فاسد پس از آزادسازی سهام قبل از coronavirus سقوط

چه coinkeydink!

چهار سناتور در حال تقلا برای توضیح دهد که چرا آنها به فروش سهام پس از غیر عمومی جلسات در ماه ژانویه تهدید coronavirus.

رو خواستار استعفای خود را برای فروش تا آنجا که $1.72 میلیون سهام در هفته قبل از بازار سقوط کرد, کمیته اطلاعات مجلس سنا صندلی بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC) خواسته کنگره محققان برای بررسی این که آیا اقدامات خود را به مبلغ تجارت خودی.

با مته سوراخ کردن ظاهری هیچ نشان می دهد در جمعه ناهار برای جمهوری خواهان مجلس سنا شنبه به طور منظم در جلسات محرمانه در مورد کوروناویروس و فروش سهام خود را در شرکت هایی که بعد از آن خواهد بود ناودان در بازار به فروش برساند از او به عنوان علنا عنوان خطر شیوع.

سناتور. کلی Loeffler (R-Ga.) به فروش می رسد تا آنجا که $3.1 میلیون ارزش سهام از Jan. 24 — روز او با حضور در یک جلسه خصوصی برای سناتورها در COVID-19. Loeffler — که شوهرش توسط رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بورس نیویورک — همچنین بنا به گزارش خرید سهام در شرکت فناوری اوراکل و Citrix فراهم می کند که teleworking نرم افزار.

“هیچ فساد وجود دارد. این است که به نام شفافیت” Loeffler گفت: پست در بعد از ظهر جمعه به عنوان او راهپیمایی به سمت آسانسور بانک در راسل سنا ساختمان اداری است.

در توییتر Loeffler نوشت: “این مسخره & بی پایه و اساس حمله. من نمی تصمیمات سرمایه گذاری برای نمونه کارها من. تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده توسط چند شخص ثالث مشاوران بدون من یا شوهرم دانش و یا دخالت.”

Loeffler به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل که “من خوشحال برای پاسخ به هر سوال.”

دایان فاینستاین سناتور. حزب دموکرات کالیفرنیا به فروش می رسد $500,001 به 1 میلیون دلار ارزش سهام در یک شرکت به نام Allogene درمان در Jan. 31 کمتر از یک ماه قبل از هراس در مورد ویروس ایجاد می شود بازار به غوطه سنا سوابق نشان می دهد. شوهرش به فروش می رسد $1,000,001 به 5 میلیون دلار ارزش Allogene سهام در فوریه. 18 با توجه به مالی آشکار است. سخنگوی تام Mentzer گفت: دارایی های خود را در یک “کور اعتماد” و این که او “بدون دخالت در هر یک از شوهرش تصمیم گیری های مالی.”

Sen. Dianne Feinstein
دایان فاینستاین سناتور.AP

سناتور. جیمز Inhofe یک اوکلاهما جمهوری خواه که ریخته آنجا که $400,000 ارزش سهام در Jan. 27 به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او ایستاده بود به دروغ متهم کرده است. او به فروش سهام پنج شرکت های مختلف از جمله اپل پی پال و مدیریت دارایی بروکفیلد با توجه به افشای گزارش.

“هستند بسیاری از افرادی که می خواهید به آن را صدا متقلب” Inhofe شکایت کرده است.

Inhofe گفت: او مانند فاینستاین شرکت نکرده Jan. 24 خصوصی جلسه توجیهی برای سناتورهای. او اضافه کرد که او دستور کارگزاران بورس به فروش همه سهام خود را در مدت کوتاهی پس از او رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا در ماه سپتامبر سال 2018 است.

“این سخت است برای درک برای بسیاری از مردم, اما زمانی که شما صندلی عمده کمیته و من صندلی کمیته نیروهای مسلح سنا, مردم همیشه به دنبال برای دیدن اگر شما یک تضاد منافع اگر شما صاحب سهام شرکت های مختلف تا به احتیاط برگشت وقتی که من رئیس آن کمیته و یک سال و سه ماه پیش من در زمان ابتکار عمل برای تماس با کارگزاران بورس و به آنها بگویید برای فروش دستور داد آنها را به فروش تمام سهام, بنابراین من به طور کامل از سهام. و آنها شروع به انجام آن در آن زمان به نگاهی که احتیاط” Inhofe گفت.

خواست تا توضیح دهد که چرا آن را در زمان بیش از یک سال برای فروش به اثر Inhofe گفت: “زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد تعداد زیادی از سهام 60 درصد از آنها در حال حاضر به فروش می رسد. که بسیار قابل توجه برای انجام این کار در یک سال است.”

Sen. James Inhofe
سناتور. جیمز Inhofe صحبت می کند به رسانه ها امروز.ایسنا

بسیاری از دیگر سناتورهای را در خود حفظ فاصله از furore, دادن به اظهارات مبهم از نگرانی یا حرفه از جهل در مورد جزئیات.

اما از سوی دیگر ، لیندزی گراهام (R-S. C.) ارائه یک دفاع قوی از همسالان خود, تند کردن های مختلف توضیحات.

“من نمی خواهد با استفاده از کلمه فساد در همه” گراهام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>