سناتور اصرار هواپیمایی صدور بلیط نقدی بازپرداخت پس از نجات

نه دموکرات سنای آمریکا روز سه شنبه به خواست مدیران ارشد از 11 خطوط هوایی به موضوع کامل بازپرداخت نقدی به مشتریان لغو پروازها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پس از تایید کنگره از 25 میلیارد دلار به صورت نقدی کمک های مالی برای سخت ضربه میباشد.

“ما اعتقاد داریم که خود شرکت یک مسئولیت اخلاقی به ارائه واقعی, بازپرداخت سفر نیست, کوپن به مصرف کنندگان و حمایت از وزارت خارجه تلاش برای بازگرداندن هر گونه شهروندان آمریکایی در تلاش برای آمدن صفحه اصلی” سناتور الیزابت وارن, Ed Markey کامالا هریس, Bernie Sanders, ctq, Richard Blumenthal, کریس مورفی, شلدون وایتهاوس و باب کیسی گفت: در این نامه است.

اکثر ما شرکت های هواپیمایی به طور موقت waiving coronavirus مربوط به تغییر و هزینه لغو نشده صدور نقدی بازپرداخت.

“آمریکایی ها نیاز به پول در حال حاضر به پرداخت برای نیازهای اساسی نه موقت اعتبار نسبت به آینده سفر” سناتور نوشت.

اقتصادی و قوانین تصویب شده توسط کنگره در هفته گذشته شامل پول نقد کمک به مسافر خطوط هوایی.

خطوط هوایی آمریکا گفت: در پاسخ به نامه ای که آن را “جامع سفر چشم پوشی ما قرار داده در محل طراحی شده برای دیدار با طیف گسترده ای از نیازهای مشتریان ما.”

خطوط هوایی Delta Air Lines و هواپیمایی متحده – که همچنین در میان حامل های دریافت نامه را بلافاصله نظر.

سناتور گفت: آنها می خواهند شرکت های هواپیمایی به افشای “ارزش کل تمام سفر کارت و اعتبار شما صادر طول coronavirus همه گیر” و همچنین از تعداد کل پروازها لغو شد.

یک گروه به نمایندگی از خطوط هوایی هشدار داده است در مورد تاثیر بالقوه 30 روز پرواز داخلی بان چرا که نیاز آنها را به بازپرداخت مصرف کنندگان برای همه بلیط خریداری شده ظرف هفت روز اگر خدمات قابل ارائه حتی برای غیر قابل استرداد بلیط. که می تواند افزایش نقدینگی و زیان 7 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار و آن را سخت تر برای به دست آوردن اعتبار این گروه اضافه شده است. هیچ پرواز ممنوعیت تحمیل شده.

وزارت امور خارجه ایالات متحده در هفته گذشته گفت: آن را ردیابی 50,000 آمریکایی ها در خارج از کشور که ممکن است به دنبال کمک به بازگشت به ایالات متحده در طول بحران بهداشت و درمان و کمک به ترتیب ده ها تن از پرواز برای کمک به افراد در بازگشت.

ما شرکت های هواپیمایی در مجموع لغو صدها نفر از هزاران نفر از پرواز. غربی گفت: کاهش بیش از 40 درصد از پروازها از آوریل 3 از طریق ژوئن 5 دلیل کاهش شدید تقاضای سفر از این بیماری همه گیر.

دیگر ما حامل گفته اند که آنها در حال برش 60 درصد یا بیشتر از پروازهای خود را, از جمله آمریکا ایالات دلتا و هواپیمایی آلاسکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>