Sens. دایان فاینستاین, جیم Inhofe ساخته شده معاملات سهام قبل از coronavirus همه گیر

دو سناتور ساخته شده سنگین فروش سهام قبل از coronavirus همه گیر چهار بازارهای جهانی پرونده نشان داد که دو تن دیگر از نمایندگان مجلس که ریخته میلیون ها نفر در سهام رو نصب تماس به استعفا.

Sens. دایان فاینستاین و جیم Inhofe به فروش می رسد تا آنجا که $6.4 میلیون ارزش سهام در هفته قبل از هراس در مورد کوروناویروس برانگیخته در سراسر جهان فروش با توجه به افشای براده اولین گزارش نیویورک تایمز.

اضافی وحی آمد در میان هتک حرمت نسبت به ایران Sens. ریچارد با مته سوراخ کردن و کلی Loeffler که بنا به گزارش ها به فروش سهام پس از گرفتن جلسات در coronavirus تهدید.

فاینستاین حزب دموکرات کالیفرنیا به فروش می رسد $500,001 به 1 میلیون دلار ارزش سهام در یک شرکت به نام Allogene درمان در Jan. 31 کمتر از یک ماه قبل از هراس در مورد ویروس ایجاد می شود بازار به غوطه سنا سوابق نشان می دهد. شوهرش به فروش می رسد $1,000,001 به 5 میلیون دلار ارزش Allogene سهام در فوریه. 18 با توجه به مالی آشکار است.

و Inhofe یک اوکلاهما جمهوری خواه ریخته تا آنجا که $400,000 ارزش سهام در Jan. 27 سوابق نشان می دهد. او به فروش سهام پنج شرکت های مختلف از جمله اپل پی پال و مدیریت دارایی بروکفیلد با توجه به افشای گزارش.

فاینستاین سخنگوی تام Mentzer گفت: شوهر او ساخته شده معاملات نه سناتور خودش.

“همه سناتور فاینستاین دارایی های یک نابینا, اعتماد, به عنوان آنها شده اند پس از او آمد به سنا” گفت: Mentzer در ایمیل. “او هیچ دخالت در هر یک از شوهرش تصمیم گیری های مالی.”

Inhofe گفت: او نه درگیر در تصمیمات سرمایه گذاری. سناتور خواسته خود مشاور مالی در ماه دسامبر سال 2018 به حرکت نمونه کارها خود را به طور کامل از سهام و وجوه متقابل در دسامبر سال 2018 “برای جلوگیری از هر گونه ظاهر جنجال,” او گفت:.

“من مشاور انجام شده است بنابراین صادقانه از آن زمان و من آگاه نیست و یا مشورت در مورد هر گونه معاملات” Inhofe در بیانیه ای گفت.

وحی آمد به عنوان چهره های سراسر طیف سیاسی گفت: با مته سوراخ کردن و Loeffler باید استعفا برای استفاده از اطلاعات حساس به پول نقد در قبل از نگرانی در مورد ویروس چهار بازارهای بورس جهانی است.

“این است که معده تان شدیدا که افکار این سناتورها به حال وخیم & طبقه بندی شده #COVID جلسه بود که چگونه به سود حاصل از این بحران” Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) گفت: در توییتر پنج شنبه شب.

“من اهمیتی نمی دهند اگر شما جمهوری خواه یا دموکرات ایم” چارلی کرک برجسته محافظه کار فعال و صندلی دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “اگر شما تجارت با اطلاعات داخل به غنی سازی خود را در طول یک بحران شما یک رسوایی است. استعفا, عذرخواهی و اهدای تمام درآمد خود را به خانواده های قربانیان چین Virus.”

با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی بود دریافت روزانه جلسات در گسترش coronavirus در اطراف این زمان او ریخته تا آنجا که $1.7 میلیون از سهام خود را holdings, on Feb. 13 حدود یک هفته قبل از coronavirus وحشت فرستاده بازارهای غلت با توجه به ProPublica.

با مته سوراخ کردن نیز جلب انتقاد پنجشنبه پس از NPR گزارش داد که او به استارک هشدارها در مورد ویروس’ تاثیر بالقوه و منحصر به فرد کارولینای شمالی گروه در حالی که بیشتر خاموش اظهارات ،

Loeffler, یک دانشجوی سال اول گرجستان سناتور به فروش می رسد تا آنجا که $3.1 میلیون ارزش سهام از Jan. 24 — روز او با حضور در خصوصی coronavirus توجیهی — از طریق Feb. 14, the Daily Beast گزارش روز شنبه. Loeffler — که شوهرش توسط رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بورس نیویورک — همچنین بنا به گزارش خرید سهام در شرکت فناوری اوراکل و Citrix فراهم می کند که teleworking نرم افزار.

برخی از دموکرات در انتخابات گفت: با مته سوراخ کردن و Loeffler باید بررسی شود و به طور بالقوه منظم — و یا حتی اتهامات — برای مشکوکی بهنگام معاملات.

“سناتور با مته سوراخ کردن باید استعفا دهد و آماده به صرف برخی از وقت با کیفیت با یک هیئت منصفه فدرال ایم” Rep. جرد هافمن (D-کالیفرنیا.).

“سناتور با مته سوراخ کردن و Loeffler باید بررسی توسط مقامات سنا و مجلس کمیته اخلاق,” سابق مسکن و توسعه شهری وزیر جولین کاسترو گفت در توییتر. “اگر شواهد نشان می دهد آنها را درگیر در تجارت خودی آنها باید به اتهام و محاکمه.”

Dianne Feinstein and Jim Inhofe
دایان فاینستاین و جیم Inhofeگتی ایماژ

برخی از ناظران اشاره کرد که با مته سوراخ کردن یکی از تنها سه سناتور علیه 2012 سهام عمل می کنند که ممنوعیت اعضای کنگره از بهره مندی از غیر-اطلاعات عمومی آنها یاد بگیرند در کار است. سابق منهتن آمریکا Preet Bharara گفت: کنگره قانونگذاران “باید خود را ندارد و سهام فردی دوره است.”

“اگر شما پیدا کردن در مورد یک ملت را تهدید همه گیر و در اولین حرکت خود را برای تنظیم سبد سهام شما باید احتمالا نمی تواند در یک کار است که در خدمت منافع عمومی” سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ گفت در توییتر.

نمایندگان با مته سوراخ کردن و Loeffler بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر جمعه صبح. اما این سناتورها باید دفاع خود را معاملات سهام در میان یورش انتقاد.

Kelly Loeffler and Richard Burr
کلی Loeffler و ریچارد با مته سوراخ کردنگتی ایماژ

Loeffler گفت که او برگ تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری نمونه کارها به شخص ثالث مشاوران. “این مسخره & بی پایه و اساس حمله” او توییتی در اوایل جمعه و اضافه کرد که او مطلع از معاملات در فوریه. 16 پس از آنها ساخته شده بودند.

“سناتور با مته سوراخ کردن در زمینه افشای مالی فرم به صورت شخصی و معاملات انجام شده از چند هفته قبل از ما و بازارهای مالی نشان داد نشانه هایی از نوسانات با توجه به رشد شیوع کروناویروس” یک سخنگوی بورر گفت ProPublica.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>