شهردار سئول پارک برنده-به زودی در بر داشت مرده در میان گزارش جنسی-آزار و اذیت اتهامات

شهردار کره جنوبی در شهر سئول که از بین رفت در میان آزار و اذیت جنسی اتهامات یافت شده است مرده — ساعت بعد از دختر گزارش شده است که او در سمت چپ یک پیام کلامی که صدا مانند یک خواهد شد با توجه به گزارش.

پلیس پارک برنده-به زودی مرده پس از آنها راه اندازی یک جستجو برای او در تپه کشش در سراسر شمال سئول که در آن تلفن همراه خود را سیگنال گذشته شناسایی شده Yonhap news agency گزارش.

پارک بود که طولانی دیده می شود به عنوان یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری بنا به گزارش ها مواجه اتهام سوء رفتار جنسی. دخترش گفت که او خانه را ترک کرد و بعد گفت: چه صدا مانند “آخرین کلمات” به گزارش رویترز،.

او مشخص نیست محتوای این پیام با توجه به یک افسر در Seoul Metropolitan Police آژانس که مسئول جستجو ،

دولت رسمی Kim Ji-داداش گفت: پارک نمی آمد به محل کار در روز دوشنبه به دلایل نامشخص بود و لغو تمام جلسات خود را برای روز.

سئول-بر اساس SBS شبکه تلویزیونی گزارش داد که یکی از شهردار دبیر شکایت کرده و با پلیس یک روز قبل از آن بیش از اتهام آزار و اذیت جنسی مانند شماره تماس فیزیکی آغاز شد که در سال 2017.

Seoul Mayor Park Won-soon
شهردار سئول پارک برنده-به زودیAP

این گزارش که نمی استناد به هیچ منبع گفت که محققان گفت که به تعداد نامشخص از زن دیگر کارکنان در سالن شهر دچار مشابه آزار و اذیت جنسی توسط پارک. MBC تلویزیون انجام شده مشابه گزارش.

پلیس و دفتر شهردار گفت که آنها نمی تواند تایید گزارش.

سخنگوی پلیس Lee Byeong-seok گفت: پارک گذشته شناسایی شده توسط یک دوربین امنیتی در 10:53 صبح در ورود به تپه بیش از شش ساعت قبل از اینکه دختر خود را گزارش دادند او گم شده است.

پارک — دیرین فعال مدنی و وکیل حقوق بشر است که شهردار پس از 2011 — دیده می شد به عنوان یک پتانسیل ریاست جمهوری امیدوار برای لیبرال ها در طول سال 2022 انتخابات ریاست جمهوری.

او خودش را به عنوان یک حریف شدید از سابق محافظه کار رئیس جمهور Park Geun-hye و حمایت میلیون ها نفر از افرادی که آب گرفتگی در خیابان های شهر در اواخر سال 2016 و 2017, تماس برای فردی گری میان یک رسوایی فساد.

Park Geun-hye که حذف شد از دفتر در سال 2017 است که در خدمت یک زندان در رشوه خواری و اتهامات دیگر.

با پست سیم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>