سرنا ویلیامز در نظر گرفتن شش هفته در تنهایی برای جلوگیری از coronavirus: “این جدی است’

سرنا ویلیامز در حال برنامه ریزی برای حفظ خودش در انزوا در تلاش برای باقی می ماند امن از “جدی” coronavirus بیماری همه گیر.

38-سال, ستاره تنیس که ارسال شده on Instagram حساب که گفت: او صرف خواهد شد و بعد از شش هفته ماندن نزدیک به شوهر الکسیس Ohanian و دختر دو ساله المپیا. این پیام را به همراه یک ویدیو کوتاه نشان داد که 23 بار گرند اسلم برنده شدن آرایش خود را انجام می شود.

“هزینه های بعد از 6 هفته در تنهایی. بودن ، به عنوان یک مادر. پخت و پز. تمیز کردن. بهار تمیز کردن. ماسک صورت. آموزش آرایش. من به شما اجازه شما می دانید که چگونه از آن می رود…. ایمن ماندن همه. این جدی است” ویلیامز گفت.

ویلیامز آخرین رقابت در استرالیا در ماه ژانویه که در آن او پیشرفته به دور سوم قبل از سقوط به Qiang Wang در سه مجموعه. او در حال شکل گرفتن محتاط روش زیر این خبر که رودی Gobert از جاز, اولین ورزشکار حرفه ای برای تست مثبت برای COVID-19 روز چهارشنبه با هم تیمی داناون میچل.

تنیس جهان شده است سیستم ایمنی بدن به coronavirus است که به حالت تعلیق و یا لغو بازی در NBA, NHL, لیگ و لیگ فوتبال در سراسر اروپا است.

این تور WTA لغو مسابقات به مدت پنج هفته از جمله میامی باز بود که برگزار می شود در روز پنج شنبه و رویدادهای برگزار شده در مکزیک و کلمبیا با توجه به محدودیت های مسافرتی قرار داده شده توسط سازمان ملل از آنجا که از virus. همه مردان حوادث در ATP Tour هستند به تعویق افتاد تا مارس 27.

بازگشت او را به دادگاه خواهد بود چراکه ویلیامز در حال حاضر در رتبه نهم در جهان تلاش خواهد کرد به کراوات تمام وقت, تنیس, عمده, عنوان, رکورد 24 برگزار شده توسط مارگارت دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>