سریال دزد گران برای رشته های منهتن سرقت

دو سریال دزد بودند گران برای یک ماه-رشته طولانی از منهتن منازل به قصد سرقت پلیس و منابع گفت: پست.

پلیس دستگیر Jayson مالدونادو, 34 روز چهارشنبه برای یک سری از جرایم در سراسر ترایبکا و شرق ایجاد کرد که در آن او را به خانه و سرقت بسته و اموال دیگر منابع گفت.

مالدونادو که حداقل 19 قبل از دستگیری از جمله اتهام شوم جرم دزدی, جنایی, شرارت و آزار یک افسر پلیس بود سیلی با سرقت اتهامات 13 حوادث قدمت Jan 14 منابع گفت.

مالدونادو آزاد شد بدون وثیقه پس از دستگیری بدتر NYPD افسران که می ترسید جنایی امکان استفاده از نیویورک در میان وحشت بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما به اندازه کافی به نگرانی در مورد با این ویروس ما لازم نیست حرفه ای جنایتکاران راه رفتن در خیابان. آن را تنها یک ماده از چند ساعت قبل از او بر میدارد در برخی از قربانی بی گناه در طی این بار تلاش” یکی منهتن افسر fumed.

مالدونادو است که انتظار می رود در دادگاه در ماه ژوئن.

پلیس همچنین برداشت 56 ساله کلاهبردار حرفه ای کنت فلور بود که با آمار 15 سرقت اتهامات موجی از جرایم در سراسر Midtown ابتدا در ماه دسامبر.

فلور و بروکلین, لب گنده, دارای بیش از 50 گذشته رکود منابع گفت: پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>