پورت سنت. لوسی — ست لوگو تسلیم دو homers به Yoenis Cespedes در طول زندگی پنبه حلاجی تمرین یکشنبه اما از متس پارچ دیدگاه یکی باید آمد تا با یک ستاره.

“یکی از اولین بار بود که یک نوسان خوب اما من نمی خواهد زمین او را در آن راه در یک بازی واقعی, بنابراین من می دانستم که آنچه که من را قبل از من پا وجود دارد” Lugo گفت.

بخش مهمی شد Lugo حال پیشرفت به نقطه او اجازه داده شد به صورت hitters برای اولین بار در این بهار. Right-hander پایدار شکسته سمت چپ و انگشت کوچک پا های اولیه در اردوگاه بود که کنار او.

لوگو انتظار گام بعدی او خواهد بود تبادل در نمایشگاه بازی.

“من احساس واقعا خوب” Lugo گفت. “توپ بیرون آمدن به خوبی و من انداخت بسیاری از حملات به طوری که دقیقا همان چیزی است من به دنبال در زندگی BP.”

لوگو مخلوط در fastballs و curveballs به گفته مدیر لوئیس Rojas.

“امیدوارم که ما می توانید ببینید او یک بازی به زودی” Rojas گفت.

Seth Lugo
ست لوگوAnthony J باعث تخریب جهانی

ادوین دیاز بازگشت از یک گریپ فروت لیگ اولین توسط فرشهای بدون گل چهارم باز یافته در متس’ 3-1 پیروزی بر اتباع. Right-hander مجاز دو به رایان زیمرمن اما بازنشسته بعدی دو مورد به فرار.

“دیاز عالی بود” Rojas گفت. “من فکر کشویی است که یکی از چیزهایی که او مشغول به کار بر روی بسیاری می خواهد آن را به پایان می خواهد به آن را شکستن راه او می خواهد به جای پشتیبان گیری کمی آن را دوست دارم زیادی در گذشته او خوب پس از اتمام در کشویی. من فکر می کنم او کمک کرد تا در زمین باز یافته فرمانده آن پرتاب آن را برای اعتصابات و سپس fastball به حال سوار شدن و اجرا شود.”

دیاز اجازه دو به دست آورده قابل اجرا بر روی سه بازدید در برابر Astros در روز شنبه ،


Rojas نشان داد او نیست که اطلاعات در مورد مت آدامز که خراشیده شد از شنبه صف تحت قلبی آزمون.


مایکل Conforto خود را جشن گرفتند 27th, تولد, با, انفرادی هومر در ششمین دور از متس’ 3-1 نمایشگاه پیروزی بر اتباع در پورت سنت لوسی. هومر بود Conforto اول این بهار.


استفان Nogosek راه می رفت سه مورد در هشتم باز یافته و حذف شد با دو outs. او متهم بود به صورت تنها اجرا مجاز توسط متس.


جاستین Wilson زده از سمت در پنجم زمین باز یافته. در دو حضور در این بهار که چپ دست است و نه اجازه baserunner.


این مجموعه بسته شده است و بازیکنان باید روز خاموش است. گریپ فروت لیگ اقدام رزومه شنبه برای متس با نوح Syndergaard رو Marlins در پورت سنت لوسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im