OMAHA, Neb. — به نظر می رسید مانند یک تشریفات پس از Seton سالن 8-0 شروع در شرق بازی. هنگامی که دزدان دریایی برنده در ویلانووا برای اولین بار پس از سال 1994 به آنها سه بازی سرب در کنفرانس Feb. 8, آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید.

حتی زمانی که سرب کاهش یافت و به دو بازی شش روز پیش از آن احساس شبیه به یک موضوع که اگر.

اما در کمتر از یک هفته است که منجر از بین رفت. Seton سالن آمده نمی تواند از طریق پنج شنبه در برابر ویلانووا در ارشد شب و شک و تردید عمل کردن کشش بعد از ظهر شنبه.

در سر تقسیم چی مرکز بهداشت شماره 11 کریقتن اتمام فصل رفت و برگشت از Seton Hall کشیدن دور در اواخر برای یک فرمانده 77-60 پیروزی و ارسال هشتم-رتبه دزدان دریایی به postseason در دو بازی از دست دادن خط.

در حالی که آنها را به اشتراک گذاری این لیگ با کریقتن و ویلانووا, Kevin ویلارد تیم خواهد بود که شماره 3 دانه در شرق مسابقات یک ناامیدی بزرگ پس از پیشرو کنفرانس تقریبا تمام راه.

دزدان دریایی ازمایش کرده و تنها دو با 6:52 به به, قبل از این تیراندازی Bluejays کشیده دور, پاره کردن 23-8 اجرا و نمره خود را در شش اموال برای کسب سهم از شرق به طور منظم فصل تاج برای اولین بار. Seton سالن ناتوان بود برای جلوگیری از اجرای قادر به اجرا در انتهای زمین و در حال حاضر به تجدید قوا از این مینی اسلاید در برابر رقابت نخبگان.

Seton سالن بالا دو ستاره Myles پاول و ساندرو Mamukelashvili شات 9-برای-23 از میدان. پاول به پایان رسید و با 15 امتیاز و Mamukelashvili تا به حال فقط هفت با 12 ریباند. کوئینسی McKnight همچنین 15 به ثمر رساند برای دزدان دریایی است. کریقتن را مارکوس Zegarowski بهترین بازیکن روی زمین اهمیت حیاتی 23 امتیاز و شش ریباند و پنج پاس گل.

با 9:27 چپ Seton Hall در زمان اول آن منجر شود پس از باز کردن لحظات نیمه دوم بالا رفتن سه بر یک Jared Rhoden 3-اشاره گر. کریتون اما reeled خاموش هفت امتیاز در یک ردیف. و هنگامی که Ty-Shon الکساندر سوار خط برای بلامنازع لیآپ کریتون شد تا با هفت با 6:01 چپ و بزرگترین آن منجر به آن نقطه منجر به Seton سالن ایست.

نزدیک ترین دزدان دریایی رو بقیه راه بود. همانطور که در اولین جلسه با Bluejays (یک 87-82 از دست دادن در مشخصاتش مرکز در فوریه. 12) آنها نمی تواند مورد نیاز متوقف می شود. کریتون, همیشه یک جواب, اغلب از فراتر از قوس هدف قرار دادن 14-از-26 3-نقطه تلاش است.

Seton سالن خاموش کردم برای شروع به آن نیاز ساختمان 17-12 منجر شود به عنوان آن را در زمان درجه از توپ در نیمه دادگاه کاهش دارد. اما زمانی که پاول برداشت دوم خود را ناپاک و رفت به نیمکت 10:53 چپ در نیمه اول Bluejays شروع به ضربه خود را گشاد گشاد راه رفتن. آنها پاره پاره کردن یک 12-2 اجرا سوخت سه Zegarowski 3-اشاره گر. منجر به رشد شش قبل از Seton سالن پاسخ داد: وضعیتی وخیم کردن هفت راست امتیاز دو بر یک پاول رانندگی در سراسر خط.

جاست این بازی است که تصمیم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد و در 32 در حاصل کار دو تیم. کریقتن ساخته شده پنج 3-اشاره گرها و Seton سالن outscored آنها 18-8 در رنگ. Mamukelashvili بود به خصوص برای Bluejays به رسیدگی است. او به ثمر رساند هفت امتیاز و برداشت هشت ریباند. هر چند Zegarowski ثمر رساند تا بازی-بالا 15 امتیاز اولیه 20 دقیقه دو بالا به ثمر رساند در حال اجرا آمپول الکساندر و میچ Ballock برگزار شد در بررسی محدود به 2 از 9 تیر به مدت پنج امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im