Seton سالن سقوط قربانی به مشیت دادگاه پس از طوفان ناراحت از دست دادن

پراویدنس, R. I. — آلفا دیللو به ثمر رساند حرفه ای-بالا 35 امتیاز و مشیت ناراحت شماره 10 Seton 74-71 شنبه شب بسیار به شادی Friars طرفداران که با هجوم به دادگاه.

Luwane Pipkins اضافه شده 13 امتیاز برای Friars که avenged یک 73-64 دست دادن به Seton Hall ماه گذشته.

دزدان دریایی (18-7, 11-2 بزرگ شرق) رو 27 امتیاز از Myles پاول در حالی که کوئنسی McKnight اضافه شده 14 امتیاز هر چند او فقط از 1 به 8 از این زمینه است. Seton Hall در وهله اول در این کنفرانس کاهش یافته back-to-back, بازی, برای دومین بار در این فصل است.

Friars (14-12, 7-6) با هجوم به یک 20-2 سرب و رهبری به عنوان بسیاری که 25 امتیاز در نیمه اول. دزدان دریایی دوباره پشت 12-2 اجرا به جلو در 41-27 در حاصل کار دو تیم.

Seton Hall در ادامه به یک فشار قوی در نیمه دوم اما نمی تواند کاملا گرفتن Friars که جامعی دو بازی از دست دادن خط.

مشیت رهبری 10 با 1:42 باقی مانده و نیاز به مقاومت در برابر برخی از تیراندازی گرم کردن کشش برای تضمین پیروزی است. Friars قادر به حفظ فشار بر دزدان دریایی با ساخت هشت مستقیم رایگان می اندازد داخل بازی نهایی دقیقه است.

مشیت شات 36 درصد برای بازی در حالی که Seton سالن متصل در 37 درصد از کلیپ. دیللو, نیویورک شهرستان, محصول ساخته شده و تمام پنج از 3 نقطه تلاش و 8 و 9 از خط پرتاب آزاد.

با وجود از دست دادن دزدان دریایی باقی می ماند و در مسیر به دریافت یک دانه در مسابقات NCAA. ورود شنبه Seton Hall رتبه گره خورده است برای دوم در کشور — با همکار شرقی و عضو ساقی و زمان شماره 1 بیلور — با 13 ترکیب چهار 1 و 2 Quad برنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im