هر سال در اطراف این زمان است امید وجود دارد.

امیدوارم یکی از ما محلی تیم در یک اجرا. امیدوارم که در ماه مارس وجود دارد یک تیم است که می توانید و بازی عمیق به ماه. امیدواریم که وجود دارد این است که یک برنامه همه پشت می توانید دریافت کنید.

در این سال ما بیش از امید. ما باید واقع بینانه رویاهای. وجود یک تیم نیست که باید برای دریافت خوش شانس برای برنده شدن در مسابقات و بازی و یا دریافت حق قرعه کشی برای رسیدن به شیرین 16.

Seton سالن به نظر می رسد مشروع نهایی چهار مدعی — اولین تیم از این منطقه به چنین انتظارات بالا از سنت جان 21 سال پیش. که تیم به رهبری توسط Ron Artest Erick Barkley و Lavor Postell آمد و در سه نقطه از چهار نهایی سرنگون توسط ایالت اوهایو در نخبگان و هشت. آن سه دانه.

بالاترین دانه به صورت محلی و از آنجا بود که سنت جان گرفتن شماره 2 در سال 2000 اما از آن کاهش یافت و در دور دوم به Gonzaga, the 10th دانه. تنها 1999-2000 Seton Hall تیم برتر دوم تعطیلات آخر هفته و آن گروه بود 10-دانه که از دست رفته در منطقه ای نیمه نهایی. این یک خشکسالی طولانی.

این 12th-رتبه دزدان دریایی متفاوت است. آنها با تجربه هستند و به خوبی مربی و همه کاره است. آنها می توانند بزرگ یا کوچک است. آنها یکی از بازیکنان برتر در کشور در ارشد Myles پاول و ظهور مکمل گلزنان در کوئنسی McKnight, جارد Rhoden و ساندرو Mamukelashvili. مرکز Romaro گیل یکی از برتر شات بلاکرها در کشور — او را رد 3.6 عکس در هر بازی سوم در کشور — کلید دزدان دریایی رتبه نهم در دفاعی بهره وری. آنها نه برنده دور از خانه و شش ربع 1 جاده پیروزی های بیشتر در کشور است. خود را 13 ربع 1 و 2 برنده دوم بیشتر در کشور پشت تنها کانزاس را 15. آنها چهار برنده بیش از تیم های رتبه بندی در بالای صفحه 24 از شبکه رأی ابزار انتخاب کمیته متکی هستند.

Myles Powell
Myles پاولگتی ایماژ

“من واقعا فکر می کنم آنها یکی از بهترین تیم ها در این کشور” ویلانووا مربی جی رایت گفت: پس از از دست دادن به دزدان دریایی تشبیه آنها به برخی از بهترین تیم های.

در روز شنبه مسابقات NCAA bracket آشکار پنج هفته و یک روز قبل از انتخاب چهار شنبه, Seton سالن پیش بینی شده بود به عنوان سه دانه در منطقه جنوب و سپس بیرون رفت و زدم شماره 10 ویلانووا در جاده ها است. دو یا سه دانه در شرق که مجموعه آنها را به بازی در باغ آخر هفته دوم از مسابقات را در درک.

همه چیز کاهش یافته است به محل برای Seton سالن این سال است. پاول ملی بازیکن سال نامزد flirted با NBA و بازگشت. چند بازیکن کلیدی بهبود یافته است. وجود دارد هیچ تیم های بزرگ در کالج بسکتبال هیچ کس Seton سالن باید ترس است. جاده به چهار نهایی می تواند یک محلی یک: آلبانی به دنبال باغ.

این است که بیش از امید. بخت خوب نیست مورد نیاز است. Seton Hall است که تمام قطعات و مورد نیاز رزومه — به منطقه برخی از املاک مارس خاطرات. آن بوده است که 21 سال از آن می توان گفت در مورد هر تیم در اطراف در اینجا.

آن را تهوع

با هر از دست دادن سنت جان طرفداران به نظر می رسد به رشد بیشتر شک و تردید از اول سال مربی مایک اندرسون.

من ایمیل متن پیام و توییتهایی دربارهی آن است. پیام من: نفس کشیدن. این بود که هرگز به یک تعمیر سریع بعد از جاستین سیمون و Shamorie حوضچه چپ در اوایل به صورت حرفه ای ادامه داد.

این تیم در حال حاضر 2-9 در شرق و 13-11 به طور کلی برداشت شد نهم در شرق لیگ مربیان به دلیل کمبود استعداد. بسیاری از بازیکنان در این فهرست مناسب نیست اندرسون پرس up-tempo ، آن را در سال اول خود را در شرق و او را در یادگیری لیگ.

من اغلب شنیدن مشترک خودداری از سنت جان طرفداران که آنها خسته از دست دادن. آن بوده است که 20 سال پس از Johnnies گذشته برنده مسابقات NCAA بازی. که اندرسون گسل. او فقط به اینجا رسیدیم.

به او زمان بدهد, اجازه دهید او را استخدام. آن را نه یک تصادف او را هرگز از دست دادن فصل قبل در 17 فصل گذشته به عنوان سر مربی و من هنوز هم فکر نمی کنم او را باد با یکی از این سال ،

یک شوالیه به یاد داشته باشید

نفرت او و یا او را دوست دارم. بابی نایت سزاوار شنبه در سالن اجتماعات.

در 79 سال سن مربی سابق است که در برخورد با مسائل مربوط به سلامت. اما آن روز او را گرامی خود را مدتها در انتظار بازگشت به ایندیانا که در آن او مربی برای 29 فصل است. بیست سال پس از شلیک او را برای اولین بار و دریافت یک گرم شادی و سرور عمومی, احاطه شده توسط بسیاری از بازیکنان سابق.

پس از او فرستاده شده بود بسته بندی از ایندیانا در سال 2000 نایت کاهش یافته است به بازگشت پرش قهرمانی تیم reunions و حتی خود القایی به ایندیانا دو و میدانی سالن از شهرت در سال 2009. اما او رفت و برگشت به این منطقه در ماه های ژوئیه و رفته بود به ایندیانا بازی بیس بال در بهار گذشته نشانه ای از تغییر جزر و مد.

شوالیه برنده یک مدرسه-ثبت 662 بازی ها 11 ده قهرمانی برتر پنج نهایی چهار دست و پا و رهبری hoosiers به سه ملی عنوان. او می تواند خشن و روش های خود را در برابر بیش از بالا. هنوز هم برای نزدیک به سه دهه با او بود ایندیانا بسکتبال.

بازی هفته

شماره 8 ایالتی فلوریدا در شماره 7 دوک شنبه 7 p. m.

این نادر زمانی که ACC امکانات باید-پخش بازی — لیگ برتر کاهش یافته است که تا کنون این سال, اما این قطعا واجد شرایط. بازنده سقوط خواهد کرد و دو بازی پشت شماره 5 لویی بالای ACC در حالی که برنده باقی می ماند درست در کاردینالز’ دم در لیگ و تاج است. ایالت فلوریدا است که داغ داشتن برنده 13 از آن گذشته 14 بازی — هشت با دو چهره است. دوک موفق به کسب پنج در یک ردیف و خواهد بود, روش سوارکاری با بالا آمدن آن هیجان آمده-از-پشت اضافه کاری پیروزی در تلخ رقیب کارولینای شمالی.

کاشت

1: بیلور کانزاس Gonzaga, San Diego State

2: Louisville, دوک, Seton Hall دیتون

3: مریلند فلوریدا ایالتی اورگان, West Virginia

4: Auburn, Penn State, ویلانووا, کلرادو

سازمان دیده بان سهام

تا: سمیر بی باک

آن را احساس می کند مانند یک عمر پیش بی باک بود و یک سنت جان متعهد. آن را در واقع پنج سال پیش. زندگی حرفه ای او بوده است پس از گردباد. از decommitting پس از آن مربی استیو Lavin بود اجازه رفتن حکومت جزئی مقدماتی فصل اول خود را در VCU انتقال پس از یک جامد سال اول و در حال حاضر پیشرو گلزن برای یکی از برتر تیم ها در این کشور پس از خدمت به عنوان یک بازیکن با کیفیت در آبرن اجرا به فینال چهار سال گذشته است. 6-پا-4 ارشد از فیلادلفیا بوده است یکی از کلیدهای ببر’ تعجب آور اجرا در بالای ثانیه پس از از دست دادن سه استارت به طور متوسط حرفه ای-اوج در نقاط (15.5), قیمت (3.9) و کمک (2.6).

تا: علامت Turgeon

هر زمان که مریلند ورقه شما می شنوید تماس برای کار خود را. خوب حالا که Terrapins هستند صعودی آن را تنها عادلانه برای Turgeon به اعتبار. او مریلند در راه خود را به یک پنجم NCAA مسابقات در هفت سال بالای ده بزرگ — بهترین کنفرانس در این کشور در سال — پس از یک پیروزی چشمگیر در شماره 20 ایلینوی در شب جمعه. نهم-رتبه مریلند دارای سه لیگ جاده برنده — که بسیاری در آن کنفرانس — و به نوعی از داخل به بیرون اواز یا موسیقی دو در Jalen اسمیت و آنتونی کوان جونیور است که می تواند مارس سحر و جادو. هیچ کس هرگز اشتباه Turgeon با درخشان فنون اما او مریلند رهبری به بهترین شکل فصل به طور منظم پس از رسیدن به شیرین 16 چهار سال پیش.

پایین: کارولینای شمالی

استعداد معمولی نیست, North Carolina. ستاره اول کول آنتونی از دست رفته 11 بازی به دلیل مصدومیت زانو. قابل درک باشد. اما Tar Heels نباید 10-13. آنها باید دمیده 13-نقطه برتری 4:40 باقی مانده در مقررات شنبه در مقابل دوک و آنها قطعا نباید صفحه اصلی ضرر و زیان به Wofford, Georgia Tech, کالج بوستون و کلمسون. شما می توانید سرزنش مربی Roy ویلیامز. شما می توانید سرزنش بازیکنان است. هر دو عادلانه هستند. لکه این فصل بدترین در چپل هیل در 18 سال پس از کارولینای شمالی موفق به کسب تنها هشت بازی تحت مت Doherty است در همه.

پایین: Millers

ایندیانا و مورچه Miller را از دست داده اند چهار مستقیم بازی هستند و در فصل سوم خود را. آریزونا و شان میلر از دست داد در صفحه اصلی به متوسط UCLA در روز شنبه و با وجود قوی خالص رتبه 11 به دور از بی خطر است زیرا از یک عابر پیاده رزومه که شامل فقط دو ربع 1 برنده است. این قرار بود یک سال بزرگ برای هر دو برادر پس از آنها از دست رفته مسابقات سال گذشته است. در عوض, مارس است که در اینجا و نه تیم به نظر می رسد مانند آن خواهد شد یک عامل در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im