Seton سالن Myles پاول به نام اولین تیم آمریکایی

حتی بدون NCAA مسابقات Myles پاول تاریخ ساخته شده در مارس.

آسوشیتد پرس جمعه اعلام کرد که Seton سالن ستاره ارشد نامگذاری شد و به آن همه-امریکا اولین تیمی تبدیل شدن به اولین دزدان دریایی از سال 1953 (والتر Dukes) برای کسب افتخار. پاول که قبلا به نام Seton سالن بزرگ شرق بازیکن سال از سال 1993 (تری Dehere) در حالی که پیشرو دزدان دریایی (21-9, 13-5 بزرگ شرق) به سهم خود برای اولین بار به طور منظم فصل قهرمانی در 27 سال است.

پاول که همچنین می پیوندد باب دیویس (1942) به عنوان یکی از سه تیم اول همه آمریکایی ها در مدرسه تاریخ Seton سالن اول همه آمریکایی پس از انتخاب Dehere نامگذاری شد و به تیم دوم در سال 1993.

“این واقعا یک برکت و رحمت” پاول گفت. “زمانی که من آمد برای من ارشد سال این اهداف شد به برنده مسابقات قهرمانی و تبدیل شدن به یک تیم آمریکایی و در حال حاضر رسیدن به هر دو یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

Myles Powell
Myles پاوللایحه Kostroun/نیویورک پست

با وجود درد و رنج یک تصادم در اوایل فصل و مبارزه با التهاب تاندون در زانو راست 6-پا-2 ترنتون مادری رتبه دوم در شرق با 21 امتیاز در هر بازی در حالی که همچنین به طور متوسط 4.3 ریباند 2.9 کمک و 1.2 دزد.

او رهبری بود که فقط به عنوان با ارزش به طور مداوم بالا بردن اعتماد به نفس و بازی های خود را حمایت از بازیگران در حالی که shouldering وزن — پاول برجسته بود در بیلبوردهای متعدد در سراسر نیوجرسی — از مهمترین و به کرات Seton Hall فصل در یک نسل. او نیز مشغول به کار بود به سمت تبدیل شدن به اولین عضو از خانواده خود را به تحصیلات تکمیلی دانشکده.

پاول بود که در مجموعه ای به Seton سالن به یک تیم-ثبت پنجمین مستقیم NCAA مسابقات به پایان رسید خود را در کالج حرفه ای سوم در مدرسه تاریخ با 2,252 امتیاز و برای اولین بار در 3-اشاره گر ساخته شده (348). پاول را 84 برنده گره خورده ششم-بیشتر در Seton Hall تاریخ است. او نه برنده از های مدرسه تمام وقت رکورد برنده است.

سه می آمده اند در شرق مسابقات است. یکی دیگر از شش در دسترس بودند در مسابقات NCAA که در آن Seton سالن شد و تلاش برای ایجاد شیرین 16 برای اولین بار در 20 سال و چهار نهایی برای اولین بار از سال 1989 است.

هر دو تورنمنت لغو شد با توجه به گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>