Seton سالن Romaro گیل پاک کردن با شرق جوایز

Romaro گیل تحول — از فراموش رزرو به بخش مهمی از شرق به طور منظم فصل سه قهرمان Seton Hall — به بالا در روز دوشنبه.

7-پا-2 بزرگ مرد از جامائیکا شد نام لیگ را بیشتر بهبود یافته و دفاعی بازیکن سال به عنوان رای دادند با شرق مربیان است. Gill, دبیرستان کالج, انتقال, از, به طور متوسط 2.3 امتیاز 2.7 ریباند و 1.3 بلوک در هر بازی به عنوان یک تازه وارد به 7.8 امتیاز 5.6 ریباند و عظیم 3.2 بلوک سوم-بیشتر در کشور — در این فصل به عنوان یک ارشد.

“او یک فرد فوق العاده ای و او واقعا سخت کار می کرد پس از او بدست اینجا” Seton Hall مربی کوین ویلارد گفت. “این واقعا نشان می دهد بسیاری که او را بیشتر بهبود یافته — که هست — و او مجریان ما دفاع برای ما کم است. … این شگفت انگیز است چه اتفاقی می افتد زمانی که شما یک نگرش و یک کار بزرگ اخلاق که Ro [است].”


اگر سنت جان را می توانید گذشته هشتم-کشت جورج تاون چهارشنبه شب در دور اول از مسابقات شرق آن به نظر می رسد به عنوان اگر آن روبرو خواهد شد محروم-نسخه بالا-کشت کریقتن روز پنج شنبه در یک چهارم نهایی.

این Bluejays رتبه هفتم در سراسر کشور ممکن است بدون نقطه ستاره گارد و شرقی و دوم-انتخاب تیم مارکوس Zegarowski که دچار مصدومیت زانو راست در اواخر روز شنبه با پیروزی یک بر Seton سالن. ساعت پس از مربی گرگ McDermott گفت: در یک کنفرانس تلفنی او تا به حال هیچ ایده” اگر دانشجوی سال دوم در دسترس خواهد بود در روز پنج شنبه مدرسه اعلام کرد Zegarowski تردید است برای یک چهارم نهایی.

Marcus Zegarowski
مارکوس Zegarowski دریبل توپ.AP

Zegarowski است که به طور متوسط 16.1 امتیاز و 5.0 کمک در بازی در حالی که تیراندازی 42.4 درصد از 3 نقطه محدوده تحت MRI نشان داد که یک منيسک آسیب است. با توجه به اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد Zegarowski نمی شرکت در هر گونه آموزش در روز دوشنبه تمرین و کریقتن در حال آماده سازی برای بازی بدون او اگر نیاز بود. او قابل توجه لنگی در فیلم گرفته شده از عمل.

سنت جان (16-15) کشیده بزرگترین برنده سال در دومین دیدار بین تیم های چکش کریتون 91-71 در مارس 1 در Carnesecca عرصه است. Zegarowski خیلی تلاش کرد که بعد تیراندازی, 1 تا 10 از میدان.


با ترس از coronavirus, پخش كردن, بزرگ شرق اعلام کرد آن است که پیش رفتن با برنامه های خود را به عنوان برنامه ریزی شده به بازی آن postseason مسابقات در باغ میدان مدیسون از روز شنبه از طریق شنبه با طرفداران در حضور.

“ما باید حفظ یک خط مستقیم ارتباطی با شهر نیویورک وزارت بهداشت و دفتر مدیریت اضطراری هستند توصیه لغو اجتماعات بزرگ در شهر نیویورک در این زمان” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.


کریتون به جلو Denzel Mahoney نامگذاری شد در لیگ ششم در سال. این 6-5 Mahoney یک Southeast Missouri State انتقال به طور متوسط 12.0 امتیاز و 3.1 ریباند در هر بازی در طول فصل به طور منظم. ساقی به کمر Baldwin جورج تاون را Jagan Mosely و مشیت را Emmitt هولت مشترک لیگ ورزشکاری جایزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر