هفت فشار دادن MLB سوال — با برخی از پاسخ

در روز پنج شنبه, Major League Baseball اعلام کرد تعلیق, نمایشگاه بازی و همچنین تاخیر در آن فصل به طور منظم حداقل دو هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این رویداد بی سابقه ای را تولید کرده است بسیاری از سوالات. این پست کن Davidoff است برخی از پاسخ البته با بسیاری از باز کردن به پایان می رسد با توجه به وضعیت سیالیت.

س: چه مدت می تواند ما انتظار داریم MLB به تعطیل ؟

یک: شرط بندی بر روی “حداقل دو هفته” اطلاعیه. که نشان دهنده مطلق بهترین سناریو و با توجه به این پیش بینی توسط کارشناسان پزشکی, بهترین سناریو به نظر می رسد بسیار بعید است که به نوبه خود به واقعیت است.

Q: بنابراین ما به دنبال در یک کوتاه فصل ؟ خواهد شد و یا برنامه گسترش در پایان به عقب?

یک: ما به دنبال در یک کوتاه فصل است. آن را مانند این برنامه می تواند از طریق شکرگزاری. حتی اگر شما پرتاب در برخی از doubleheaders و یا اضافه کردن یک هفته به فصل به طور منظم از طریق Oct. 4 شما در حال گرفتن به بازی های 162. ما در حال رفتن به اول ما کاهش می یابد برنامه از سال 1995 که زد 144 بازی با تشکر از توقف کار آن نیز ناقص فصل سال 1994 و لغو است که جهان سری.

س: چه رخ خواهد داد در طول این تعلیق? بازیکنان در شکل باقی بماند به طوری که آنها آماده برای رفتن به زمانی که coronavirus منحنی مسطح?

یک: که هدف بله. باشگاه’ بهار-امکانات آموزش باز باقی خواهد ماند به بازیکنان و تیم هیجان زده خواهد شد اگر همه بازیکنان قرار داده ماند و کار خود را با مدیران و مربیان است. اگر بازیکنان می خواهند به بازگشت به خانه های خود و خانواده خود را به کارفرمایان اعطا خواهد شد آنها را از جمله راه گریز با اعتماد که آنها را حفظ آماده سازی خود را برای فصل.

س: پس در آن وجود خواهد داشت بیشتر در فصل بهار-آموزش بازی زمانی که اقدام رزومه قبل از تاخیر باز روز ؟

یک: در حالی که بازی قدرت نیست سفر به اندازه کافی پایین است که جاده را به تایید می کنند که به نظر می رسد معقول فرض است. فقط تعداد انگشت شماری به تیز کردن بازیکنان در آمادگی شما می خواهم فکر می کنم.

س: اگر شما از خریداری یک بلیط برای یک بازی است که لغو شده است ؟

یک: شما باید دریافت بازپرداخت. اما انتظار نداریم که برای دریافت پول خود را قبل از برنامه رسمی به عمل است. همانطور که در حال حاضر این بازی ها صرفا “با تاخیر” لغو نیست.

Q: آیا بازیکنان و همچنین تیم لیگ برتر و کارکنان هنوز هم پرداخت می شود در طول وقفه?

یک: این طرح در حال حاضر بله; این است که هیچ وقت برای یک نبرد بین این کمیسیون و با بازیکنان ارتباط است. در حال حاضر اگر تاخیر می رود به خوبی به تابستان و تیم های’ درآمد دریافت ذبح? وجود دارد ممکن است که به یک مکالمه است.

س: دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا جلب ستایش در شب چهارشنبه نشان می دهد خود را حق رای دادن خواهد شد مراقبت از نظر مالی از کارگران ساعتی در خانه تیم آرنا, American Airlines, مرکز که به از دست دادن دستمزد با توجه به این توسعه است. خواهد شد و کارکنان در لیگ برتر (و جزئی لیگ) ballparks دریافت کمک ؟

یک: یک مورد دیگر از “این نبوده است قفل شده است و در عین حال با توجه به سرعت حوادث است که ما را در اینجا.” اما پس از کوبا منجر شود نشان دهنده خوب روابط عمومی در نسبتا کمترین هزینه برای تیم بیس بال. تعداد دفعات مشاهده شده در آن اتفاق می افتد … و تعداد منفی در روابط عمومی برای هر تیمی که نمی تواند همراه با کوبا ابتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>