ترشحات واژن تمام خشم این روزها.

Gwyneth Paltrow فروش $75 شمع به نام “این بوی مثل من” از طریق خود سایت گوک. این هفته Erykah Badu اعلام کرد او فروش بخور به نام “Badu را P—y” که بوی واژن او در خود به زودی-به-راه اندازی فروشگاه آنلاین — اما یکی سکسولوگو فقط به چیزهای خوب.

شان Boodran نویسنده یک کتاب به نام بازی از میل: 5 تعجب آور اسرار به آشنایی با تسلط و گرفتن آنچه شما می خواهید اصرار دارد که او “vagina آب” با این نسخهها کار مانند یک معجون عشق وقتی که می آید به جذب مردان آنها را گله به او.

“واژينال مایعات به خصوص در اطراف تخمک گذاری, اما واقعا هر زمان که شما می خواهید به احساس اضافی و افزایش اعتماد به نفس می تواند در خدمت به عنوان یک معجون عشق,” Boodran گفت: پالایشگاه 29.

“بدون در نظر گرفتن اگر واژينال فرومون واقعا یک فرد غیر قابل مقاومت یا نه این واقعیت است که شما فکر می کنم آن را ندارد باعث می شود شما به عمل جسورانه تر و با اعتماد به نفس به شیوه ای. وجود دارد هیچ خطرات بهداشتی برای دیگران و مگر اینکه شما مشکوک ممکن است شما را واژینوز باکتریال آن را نمی خواهد شما را از بوی بد,” او گفت:.

“من استفاده از این روش بارها در 10 سال گذشته و تا به حال مخلوط نتایج: گاهی اوقات مردم هجوم آوردند به من گاهی اوقات من اصلا متوجه تفاوت. بنابراین در حالی که من مطمئن هستم که چگونه موثر این آزمایش است, من مطمئن هستم که هر وقت من استخدام آن باعث می شود من احساس می کنم مثل یک مسحور الهه با خوشمزه راز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im