شکیل اونیل را نشان می دهد خالکوبی به افتخار کوبه برایانت

پوست عمیق احترامات برای Kobe Bryant آمدن نگه دارید.

شکیل اونیل را Shareef, توییتی یک عکس در روز سه شنبه نشان دادن مراحل اولیه خالکوبی امضا در پایین سمت راست پا به افتخار لیکرز افسانه و دخترش Gianna.

برایانت و دختر خود را در میان نه نفر به مرگ غم انگیز سقوط هلیکوپتر در Jan. 26.

خالکوبی تصویر کشیدن یک شماره 2 Mamba آکادمی نیوجرسی برای Gianna و شماره های 24 و 8 هر دو پوشیده شده توسط برایانت او در طول 20 سال NBA حرفه ای.

برایانت نزدیک بود به سابق خود را در تالار افتخارات تیمی و پسر — آخرین شناخته شده ارتباطات یک پیام توییتر به Shareef تنها چند ساعت قبل از سقوط مرگبار.

“شما خوب fam?” برایانت نوشت: به Shareef, یک بازیکن بسکتبال کالج است که به تازگی اعلام کرد که انتقال از UCLA است و با توجه به پدرش آلما مادر, LSU.

اونیل شده است صوتی در مورد غم و اندوه خود را در رسانه های اجتماعی پس از برایانت نابهنگام گذشت. او به اشتراک گذاشته شده مختلف داستان برایانت سرپرستی و سخاوت که شامل هدیه اونیل خود را در سال 2009 NBA All-Star با ارزش ترین بازیکن جایزه.

20-year-old گفته TMZ در روز سه شنبه او قصد دارد به افتخار پنج بار قهرمان NBA هر بار که او را در دادگاه.

“من فقط قصد بازی کردن برای او هر بار که من بازی می کنم. من قصد دارم به آن را فقط برای او انجام آن را برای خانواده انجام آن برای افرادی که جان خود را از دست” او گفت:.

“این همیشه میخوام در ذهن من است. این یک دیوانه احساس به فکر می کنم در مورد آن, اما آن همیشه میخوام در ذهن من است.”

اونیل جوهر است که برای اولین بار تو ادای احترام برای برایانت در بسکتبال جهان است. لیکرز هم تیمی های LeBron James و آنتونی دیویس هر دو رو خالکوبی به افتخار برایانت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر