“مخزن کوسه” سرمایه گذار Daymond John می گوید که قرنطينه, مستندات و ترس از مکان های عمومی را به یک اثر جانبی: یک coronavirus بوم عزیزم.

“ما قطعا دیدن یک نوزاد رونق 100 درصد” بروکلین متولد FUBU بنیانگذار گفته TMZ وقتی پرسیده شد که در مورد امکان.

“آره ما مطلقا خواهد شد. آن را مانند زمانی که خاموشی در نیویورک اتفاق افتاده و همه در خانه ماند. آن را یک کل دسته از نوزادان نه ماه بعد.”

جان, 51, همچنین فکر می کند که آمریکایی ها گیر کار از خانه به عنوان آنها را از پنهان کردن این ویروس به نفع ایستاده از, اصلاح کرده, خود رفت و آمد.

“چه هستند [آمریکایی ها] را به انجام زمانی که آنها در خانه بمانند? شما می دانید اگر توییتر را برای رفتن به پایین و بگو: سلام, همه, باید از خانه کار می کنند و شما را نجات سه ساعت هر روز,” او گفت:.

“آیا شما هنوز هم خودتان آموزش گرفتن برنامه درسی دیجیتال [برای دیدن] چگونه شما می توانید بهتر از خانواده خود و یا غذا خوردن سالم و یا چیزهایی شبیه به آن؟”

جان گفت: گسترش ویروس می تواند حتی به طور بالقوه افزایش تولید و به خانه نشین کارآفرینان زمان برای دوران جدید ایده کسب و کار.

“واقعیت این است که مشکل این است که در اینجا” او رفت. “چگونه شما می رویم به تنظیم آن را به خودتان برای دریافت یک راه حل برای خودتان ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im