جویس Mitchell, زندان خیاط که به کمک دو محکوم قاتلان فرار از یک ایالت حداکثر امنیت زندان در انتظار منتشر می شود در آزادی مشروط پنج شنبه.

میچل, 55, برگزار می شود در Bedford Hills, Correctional Facility در شهرستان Westchester برای کمک به فرار از قاتل ریچارد مت و پلیس-قاتل دیوید عرق از کلینتون اصلاح تسهیلات در Dannemora در ژوئن 2015.

در حالی که او آزمایشی تاریخ انتشار برنامه ریزی شده بود برای روز شنبه, فوریه. 8 وزارت امور خارجه از اصلاحات و جامعه نظارت گفت: زندانیان نمی شود منتشر شده در آخر هفته.

به جای میچل انتشار خواهد شد به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند به فردا چهار شنبه, فوریه. 6.

“کمیساریای در او تشخیص ممکن است پیشبرد تاریخ انتشار یک زندانی فردی که قرار است روز جمعه به روز شنبه به منظور افزایش امنیت عمومی با دادن فرد زمان برای تحقق یک روز بعد گزارش مورد نیاز” DOCCS گفت: معنی میچل را 24 ساعت گزارش به او آزادی مشروط افسر به عنوان مورد نیاز توسط قانون دولت است.

میچل در نقش وحشی 23 روز تعقیب جنایتکاران در طول تابستان 2015 بود و بعد از آن به تصویر کشیده شده در Showtime سریال “فرار از Dannemora” به کارگردانی بن استیلر.

او را به عنوان یک خیاط در کلینتون تادیبی و قادر به قاچاق تیغه اره اهن بری از خارج و یک مته به کمک مت و عرق نهایی فرار از زندان. میچل نیز متهم به داشتن رابطه جنسی با جفت که او را تکذیب کرد.

او شده است با رد آزادی مشروط سه بار از سپتامبر 2015 صدور حکم برای ارتقاء از زندان قاچاق.

او حداکثر حکم اجرا می شود از طریق ژوئن 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی