‘Shawskank’ جویس میچل که به وسیلهی فرار از Dannemora, زندان, منتشر شده در آزادی مشروط

آلبانی — “Shawskank” جویس Mitchell منتشر شد در آزادی مشروط صبح روز پنجشنبه با توجه به وزارت امور خارجه از اصلاحات و جامعه نظارت.

“در فوریه 6, 2020, خانم جویس Mitchell شد مشروط آزاد شده از Bedford Hills, Correctional Facility به جامعه نظارت. خانم میچل را تحت نظارت خواهد در فرانکلین کانتی. هر حکم نظارت تکمیل خواهد شد در ژوئن 8, 2022,” آژانس در بیانیه ای گفت.

New York Post cover featuring Joyce Mitchell
نیویورک پست پوشش شامل جویس Mitchellvmodica

Mitchell تاریخ انتشار در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه, فوریه. 8 اما سیستم زندان ها انجام نمی آخر هفته منتشر شده بر اساس استانداردهای دولتی که نیاز به یک فرد برای ملاقات با افسر آزادی مشروط ظرف 24 ساعت پس از آزادی مشروط.

Mitchell, 55, نام مستعار “Tillie” است زندان خیاط که به وسیلهی دو قاتلان — ریچارد مت و دیوید عرق — فرار از حداکثر امنیت کلینتون اصلاح تسهیلات در Dannemora, نیویورک در ژوئن 2015.

میچل قاچاق در killers’ فرار ابزار — 99-درصد تیغه اره اهن بری از خارج و بیت مته — که این جفت ارز مورد استفاده برای برش از طریق دیواره کلینتون تادیبی و زمستان خود را در ژوئن 6, 2015.

فرار از زندان منجر به نزدیک به سه هفته escapade از طریق Adirondack پارک شامل بیش از 1100 دولت فدرال و مقامات مجری قانون.

آن را به پایان رسید در ژوئن 28, زمانی که عرق دستگیر شد پلیس ایالتی نزدیک مرز کانادا است. مات شده بود به ضرب گلوله کشته و چند روز قبل. عرق خدمت است از جمله زندگی در آبرن Correctional Facility.

به تعقیب جنایتکاران تبدیل شده بود به یک سال 2018 Showtime سریال “فرار در Dannemora,” تولید و کارگردانی بن استیلر.

میچل به تصویر کشیده شده توسط بازیگر Patricia Arquette, جزئیات صمیمی او نقش با دو perps — یک زن زندان خیاط با چشم هم برای مردان.

David Sweat (left) and Richard Matt, the prisoners who escaped.
دیوید عرق (سمت چپ) و ریچارد مت زندانیانی که موفق به فرارAP

او متهم شده است که از داشتن رابطه جنسی با مردان که او را رد کرده است.

میچل قبلا رد آزادی مشروط سه بار زیر یک حکم زندان دو و یک سوم به مدت هفت سال در ماه سپتامبر 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر