حداقل 160 scofflaw رانندگان هم توجه میلیون ها نفر در نقض — تا به حال وسایل نقلیه خود را یدک کشیده در بروکلین در یک چشم انداز صفر سرکوب جمعه با توجه به نمایندگان از شهرستان کلانتر ،

وسایل نقلیه از جمله بسیاری از تاکسی و کرایه تاکسی-اتومبیل های دارای مجوز و دلار, وانت شد جاروب از خیابان آورده و به ارتش بزرگ پلازا قبل از گرفته شدن به یک پوند نمایندگان وجود دارد گفت از این پست.

روز جمعه دو متحرک هدفمند وسایل نقلیه با توجه حداقل 2500 دلار در پارکینگ و نقض حرکت — اما بسیاری تا به حال بسیار بزرگتر بدهی. صاحبان خودرو را مجبور به پرداخت جریمه به چرخ های عقب.

“ما به دنبال در حدود 19 میلیون دلار از بدهی پنسیلوانیا صفحات و $2 میلیون خاموش تگزاس صفحات تنهایی” گفت: یک کلانتر معاون که کاهش یافته است به نام خود.

بیش از 100 نماینده و کارگران در خصوصی اسکن پلاک شرکت جاروب خیابان اصلی در این قصبه بین ظهر و حدود 8:30 p. m.

یک معاون گفت: آنها به طور خاص برای جستجوی همیشگی سرعت دوربین و نور قرمز دوربین متخلفان پس از شهردار, بیل د Blasio روز چهارشنبه قانون را امضا کرد که نیروی این رانندگان برای بازگشت به مدرسه رانندگی و یا دیگری از دست دادن اتومبیل های خود را.

“آن را به خطرناک رانندگان خارج از جاده” معاون گفت.

نیش متمرکز در شریان ها مانند Flatbush, Utica و کلیسا راه با کمک از جمهوری اسلامی و بسیج خدمات (RIS) یک شهرستان پیمانکار فراهم می کند که صفحه اسکن تجهیزات به کلانتر که انجام شبیه نوردد هر 45 روز یا بیشتر با توجه به نمایندگان.

این سیستم تشخیص پلاک خوانده شده صفحات و می گوید کلانترها که اتومبیل به کشیدن دور.

“نیویورک شهرستان مارشال در حال سوارکاری با تیم ما … هنگامی که آن را یک ضربه به تیم ما خواهد شد و سپس ورود به سیستم و بررسی آن گفت:” یک کارگر از RIS.

در 6:30 بعد از ظهر وجود دارد حدود 25 خودروها توسط این پارک بخشی از ارتش بزرگ پلازا بسیاری از آنها clunkers, دلار, وانت, ضرب و شتم تا وسایل نقلیه با خارج از کشور صفحات.

نمایندگان یدک حدود 20 ماشین یک ساعت طول عملیات — در واقع آهسته بعد در این زمینه است.

“اوه بله” به RIS کارگر خندید. “این یک روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im