شریل سندبرگ در دفاع از شهرت به عنوان “رئیس دشوار’ در Facebook

Facebook honcho شریل سندبرگ ایستاده بود با شهرت خود به عنوان یک “سخت” اما رئیس نمایشگاه پس از یک کتاب جدید به تصویر کشیده او را به عنوان یک دمدمی مزاجی کنترل شناخته شده به اشک به زیردستان را.

رسانه های اجتماعی غول پیکر افسر ارشد عامل اعتراف او به استانداردهای بالا, اما اختلاف اتهامات که او yells در زیردستان و تثبیت بر روی تصویر عمومی.

“من یک رئیس خواستار و من سخت رئیس — من فکر می کنم (یک) بسیار منصفانه رئیس” سندبرگ گفت: در طولانی مصاحبه با NBC News منتشر شد پنج شنبه صبح. “اما من خواستار و من باید با استانداردهای بسیار بالا.”

سندبرگ, 50, بود در پاسخ به روزنامه نگار تکنولوژی استیون لوی تصویر از او در کتاب خود “Facebook: در داخل داستان” که منتشر شد این هفته. لوی گزارش می نویسد که سندبرگ بود “مستعد ابتلا به فریاد” در زیردستان خود را زمانی که آنها موفق به دیدار با خواسته های و که وسواس خود را با تصویر عمومی رشد به عنوان Facebook رو موشکافی پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

سندبرگ پیشنهاد کرد که جنسیت نقش در چگونه او به عنوان یک رئیس. او گفت: بسیاری از کارکنان به دنبال او از شغلی که نشان می دهد آنها معتقدند او کمک می کند تا آنها را به “خود بهترین است.”

“برای شما می گویند یک مرد در حال فریاد در محل کار او به استیو جابز … او را به مانند, جیغ,” سندبرگ گفت: NBC. “برای کسی که به می گویند که فریاد شما را مجبور به بالا بردن صدای خود را و یا صدای پر تنش است. این یک چیز متفاوت است.”

در حالی که سندبرگ اعتراف کرد که او به مراقبت در مورد شهرت او گفت: نه او و نه Facebook اجرایی مارک زوکربرگ نگرانی بیش از حد در مورد تصویر خود را حتی به عنوان شرکت و کارفرمایان در صورت ادامه داد: آمریکا رویکرد خود را نسبت به اطلاعات غلط و چگونه داده ها استفاده شده است. این شرکت به تازگی کشیده شده آتش برای اجازه دادن به مبارزات سیاسی برای اجرای تبلیغات حاوی ادعاهای دروغین.

“مسئله این است نه آنچه که مردم فکر می کنم از من یا علامت شخصا. مسئله این است که ما چگونه انجام می دهند به عنوان یک شرکت؟” سندبرگ گفت: در مصاحبه. “چگونه ما ارائه خدمات عالی و چگونه ما در جلوگیری از برخی از آسیب؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im