محموله های تزئینی در ووهان بالا بردن سوال در مورد چین coronavirus گزارش

عظیم تحویل شده در ووهان مطرح کرده اند تازه شک و تردید از چین coronavirus گزارش.

به عنوان خانواده در مرکز شهر چینی شروع به چیدن سوزانده خاکستر از کسانی که فوت کرده اند از این ویروس در این هفته, عکس, شروع به گردش در رسانه های اجتماعی و رسانه های محلی نشان دادن تعداد زیادی از شده در ووهان خانه های مراسم تشییع جنازه.

چین گزارش کرده است 3,299 coronavirus-مرگ و میر مرتبط با ترین محل مصرف در ووهان کانون جهانی همه گیر. اما یک کفن دریافت دو محموله 5000 تزئینی در طی دو روز با توجه به خروجی رسانه ها Caixin.

روشن نیست که چگونه بسیاری از از را بدست آورده بودند پر شده است.

کارگران در چندین مراسم تشییع جنازه سرو کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات به بلومبرگ که چگونه بسیاری تزئینی در انتظار بودند جمع آوری می شود گفت: آنها یا نمی دانند و یا نمی شد مجاز به اشتراک گذاشتن شماره.

عکس های ظاهر پس از هر دو ایالات متحده و ایتالیا را گزارش کرده اند به طور قابل توجهی بیشتر موارد و از چین است. ایتالیا گزارش کرده است فقط خجالتی از سه برابر مرگ و میر.

چین نقل مکان کرد به بالا کشیدن دو ماه مستند در ووهان مقامات پس از پیش بینی آینده “پیروزی” در برابر ویروس پیش از آن در ماه.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او صحبت کرد و با همتای چینی خود شی جینپینگ و گفت امیدوار است که این دو کشور خواهد شد به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد ویروس برای مبارزه بهتر با گسترش آن در ایالات متحده است.

“چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس. ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de