آمریکا خریداران جلوگیری از مراکز مانند طاعون اگر coronavirus یمن در ما یک بررسی جدید نشان می دهد.

برخی از 58 درصد از مصرف کنندگان در نظر سنجی این هفته گفت: آنها به احتمال زیاد خواهد شد جلوگیری از فضاهای عمومی و یا سفر اگر شیوع گسترش بیشتر اینجا, به گزارش روز جمعه از Coresight پژوهش است. مراکز خرید و مراکز ظهور به عنوان شایع ترین مکان هایی که چنین مصرف کنندگان خواهد جلوگیری از, با نزدیک به سه چهارم گفت: آنها را دور ماندن از آنها اگر این بیماری همه گیر تر رشد می کند وخیم این بررسی نشان داد.

“اگر وضعیت بدتر (یا حتی درک وضعیت) مصرف کنندگان ایالات متحده می تواند به طور چشمگیری تغییر عادات برای کاهش خطر عفونت و این می تواند ضربه خرده فروشان سخت” Coresight نوشت: در گزارش آن است.

دیگر “هزینه های اختیاری مقصد” مانند رستوران ها و سینما نیز می تواند یک ضربه اگر ویروس تهدید رشد خرده فروشی پژوهش و فناوری شرکت گفت.

Coronavirus نگرانی در حال حاضر شروع به گرفتن نگه دارید در میان مصرف کنندگان آمریکایی به عنوان موارد این بیماری افزایش خارج از منشا آن در چین با توجه به بررسی 1,934 ما بزرگسالان انجام سه شنبه و چهارشنبه.

برخی از 27.5 درصد از مصرف کنندگان می گویند که آنها در حال محدود کردن سفر به اماکن عمومی اجتناب از آنها در دسترس نباشد و یا تغییر ترتیبات سفر این یافته ها نشان می دهد. مراکز خرید و مراکز سوم-اغلب اجتناب مقصد در میان کسانی که مردم سقوط حمل و نقل عمومی و مسافرت های بین المللی.

مراکز خرید گزارش مواجه مبارزات مشابه به عنوان گسترده تر در صنعت خرده فروشی در سال های اخیر از جمله کاهش ترافیک پا و تغییر به خرید آنلاین. یک سال 2017 کردیت سوئیس گزارش پیش بینی شده است که به عنوان بسیاری از آنجا که 25 درصد از تمام مراکز را نزدیک ظرف پنج سال با توجه به سی ان ان.

سهام بزرگ بازار صاحبان جمعه در پی سقوط یک coronavirus سوخت وحشت است که تا به حال وال استریت رهبری برای آن بدترین هفته از سال 2008. Simon Property Group سهام کاهش یافته است تا آنجا که 4.6 درصد به پایین از $119.91 در حالی که Taubman, مراکز — که سیمون خرید — از دست داد تا آنجا که 1.9 درصد به تجارت در پایین از $52.00.

شورای بین المللی مراکز خرید تجارت, گروه, گزارش شده است که پس از فدرال’ توصیه هایی برای نحوه مقابله با شیوع کروناویروس.

“در این زمان ICSC و همچنین اعضای ما هستند و پس از هدایت از CDC و پیاده سازی تغییرات به عنوان توصیه می شود” یک سخنگوی این گروه گفت: CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی