فرم کوتاه جریان برنامه Quibi در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش

Quibi این جریان با یک ستاره نکردم صف نیش اندازه نشان می دهد ساخته شده برای گوشی های هوشمند ساخته شده است که برنامه های تلفن همراه در دسترس برای پیشسفارش.

آی فون و آندروید کاربران هم اکنون می توانید ثبت نام برای دانلود برنامه از اپل و گوگل بازی فروشگاه جلوتر از سرویس مارس 6 راه اندازی. ثبت نام برای دانلود رایگان است اما یک Quibi اشتراک هزینه 4.99 $در ماه با برخی از تبلیغات و یا $7.99 یک ماه بدون تبلیغات پس از دو هفته تست رایگان.

Quibi — کوتاه برای “سریع نیش” — نه به طور رسمی اعلام کرد که preorder فاز اما مدل Chrissy Teigen اخبار شکست به میلیون ها نفر از پیروان توییتر در Jan. 30. او قرار است میزبان یک دادگاه واقعیت نشان می دهد برای پلت فرم به نام “Chrissy دادگاه.”

Teigen یکی از چندین مشهور است که امضا کرده اند به ستاره در Quibi کوتاه-فرم نشان می دهد با قسمت ماندگار فقط شش تا 10 دقیقه.

عناوین دیگر شامل یک reboot از این شوخی نشان می دهد “پانک می خواهم” توسط Chance the Rapper یک بحث نشان می دهد گروگان خواننده دمی Lovato احیای پلیس طنزهای “Reno 911!” و یک سریال کمدی با بازی کوین هارت و جان تراولتا.

رهبری سابق دیزنی رئیس Jeffrey Katzenberg و سابق مدیر عامل شرکت HP مگ ویتمن Quibi مطرح است بیش از 1 میلیارد دلار از سرمایه گذاران از جمله Viacom, قرن 21 روباه و چینی تجارت الکترونیکی غول Alibaba است.

خدمات و محتوای ساخته خواهد شد به تماشا بر روی گوشی های تلفن همراه با صفحه نمایش تبدیل شده یا به صورت افقی یا عمودی وب سایت خود را نشان می دهد.

“بعدی این تلفن همراه در دوران, سرگرمی, تعیین می شود نه فقط با مطالب باور نکردنی اما توسط پلت فرم که از طریق آن است که محتوا تحویل داده است,” Katzenberg گفت: در ماه گذشته CES نشان می دهد تجارت در لاس وگاس.

Quibi ورود به جریان جنگ خواهد آمد همان ماه به عنوان طاووس NBCUniversal این سرویس جدید است که به رخ کشیدن محتوای اصلی و محبوب عناوین مانند “دفتر” و “پارک ها و تفریح و سرگرمی.” طاووس رایگان خواهد بود به تماشا و تبلیغات اما مشترکین می تواند پرداخت به خلاص شدن از آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im