‘بیمار آزمایش’: آریزونا نه اجرای coronavirus مستند اقدامات

آریزونا است نورد از هر ایالت coronavirus مستند اقدامات در چه برخی از ساکنان وحشتزده در حال کوبیدن به عنوان یک “کلان بیمار آزمایش” با توجه به گزارش.

گراند کانیون دولت است که در میان ده ایالت که هیچ پناهگاه در محل اقدامات دولت در شهرستان و یا شهر سطح نگهبان گزارش شده است.

“این واقعا نگرانکننده است زیرا شما فقط ببینید این افراد وجود دارد و هیچ اجتماعی فاصله,” دره بهشت ساکن ان اوکانر گفت: خروجی. “آن را مانند یک بیمار آزمایش.”

رژیم صهیونیستی. mlb است ممنوع شهرها و استان ها از صدور خود را مستند سفارشات خروجی گزارش شده است. هر چند او تعطیل کتابخانه ها و مدارس سراسر کشور به او اجازه داده است غیر ضروری کسب و کار به نگه داشتن درهای خود را باز کنید.

سالن مالک Leyna Negron گفت که او تصمیم به بستن کسب و کار خود را ترجیح داده ام که آن را لازم الاجرا است.

“ما نمی توانیم مطابق با دستورالعمل CDC و اقامت شش فوت دور از مشتریان ما” Negron گفت: نگهبان اضافه کرد که او در حال حاضر می خواهد به دانستن “چه باید بکنید و چه کمک به آینده است.”

Coronavirus گسترش یافته است در این دولت به بیش از 1000 نفر باعث حداقل 20 مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام از جان هاپکینز.

برخی از کارشناسان ترس که دولت بوده است خیلی آهسته به تصویب گسترده اجتماعی فاصله اقدامات و صاف منحنی.

“من بسیار نگران هستم که ما در پشت منحنی در این یکی” دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>