بیمار NYPD پلیس برای بازگشت به کار پس از آن او آزمایش مثبت برای coronavirus

A Bronx پلیس گفته بود برای بازگشت به کار پس از اینکه از کار با علائم شبه آنفولانزا — فقط برای تست مثبت برای coronavirus روز بعد از این پست یاد کرده است.

این افسر زن اختصاص داده شده به 46 حوزه در برانکس به نام بیمار در مارس 17 و بازدید NYPD پزشکان روز جمعه اما در یکشنبه پزشکی بخش گفت: او را به عقب بر گردیم و او پیروی پلیس ابراز نگرانی کرد.

روز چهارشنبه او در بر داشت او مثبت برای همه گیر COVID-19 منابع گفت.

“او تا به حال سردرد جزئی تب و سرفه و بدن درد, لرز, تراکم” یک منبع گفت: “اذعان کرد که “او شروع به احساس بهتر زمانی که او را دیدم جراح در روز جمعه است.”

“حدس می زنم هرگز 100 درصد بهتر است.”

شیوع این بیماری شده است wreaking ویران در NYPD سطح نیروی انسانی با بیش از 3200 پلیس از بیمار سه برابر متوسط مجبور بالا برنج برای هشدار دادن به کارآگاهان آنها می تواند طناب را گشت.

بیست و هشت پلیس در 72 حوزه یکی از آنها بود سرفه خون شد از بیمار به تنهایی پنج شنبه با سه آزمایش مثبت برای اشکال شهادت” ، بیش از 230 اعضای تایید شده اند به کوروناویروس.

منابع گفت: NYPD رهبری را botched توزیع شیوع منجر به آتش وحشی گسترش از طریق رتبه بندی-و-فایل.

“دختر و یک پسر است که یکی دیگر از پلیس در همان جوخه و پسر متفاوت است شریک در گشت” منبع دیگری گفت: پست از تایید 46 حوزه مورد. “پس از آن گسترش مانند آتش است.”

“این همه می رود به کمیسر تفکر که مردم هنوز هم می تواند کار… و رئیس [Fausto] & Fede” منبع griped. “اجازه دهید آنها را ببینید به یک حوزه و فراموش گشت.”

خبر می آید به عنوان منابع پلیس گفت: ماموران پلیس عصبانی در مورد عدم شفافیت در مورد این ویروس را از طریق بخش.

شهردار گفت: بیمار ماموران را مجبور به اقامت کردن شغل برای حداقل یک هفته — هر چند برانکس پلیس که بعد از آزمایش مثبت بود کمتر از هفت روز است.

“آن را نمی خواهد یک بازی سرگرم کننده هفت تا 10 روز اما پایان آن هفت تا 10 روز آنها حق را در لباس حق در پست های خود را,” شهردار, بیل د Blasio روز سه شنبه گفت.

که زمانی حتی به نظر می رسد سریعتر از آنچه که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است, گفتن مردم به اقامت در خارج “تا 14 روز پس از آخرین بالقوه قرار گرفتن در معرض.” اما CDC اضافه می کند “این تصمیمات باید بر اساس شرایط بومی وضعیت موجود منابع و رقابت در اولویت است.

“به طور کلی بخش پزشكي انجام شده است یک کار بزرگ” یک NYPD سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “آنها به دنبال دستورالعمل در مورد به مورد به بهترین توانایی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de