نشانه بوکانیرز را به لبه در تام بردی دیوانگی

تام بردی قرعه کشی هستند — شاید با یک رهبر از رفتن به چهارشنبه.

پس از اعلام کرد که او می تواند خود را از ادامه فوتبال حرفه ای جایی دیگر از جدید انگلستان در روز سه شنبه بردی رسما وارد NFL free agency شایعه آسیاب بادی. Fox Sports Radio میزبان کالین گاو چران بود برای اولین بار به بیرون آمدن با یک سری گزارش که شش بار قهرمان سوپر باول است که رهبری به Tampa Bay Buccaneers.

“من کسی به من گفتن این صبح — در واقع این بسیار جالب است این است که یک فوتبال, منبع, آن را به یک آیکون منبع” گاو چران گفت: در نمایش “گله.”

“این است که کسی در تام استراتوسفر است که تام می داند که یک فرد مشهور است. و او می گوید تمپا. این چیزی است که او به من گفتن.”

FARZIN دیل آرنولد تا به حال مشابه گزارش کرد و گفت که یک معامله بین بردی و Buccaneers “انجام شده است.” آرنولد اضافه شده که شارژر ساخته شده و در اواخر “اتهام” و اشاره کرد که آنتونیو قهوه ای می تواند در پیوستن به بردی در تمپا.

ESPN Adam Schefter گزارش روز شنبه که Buccaneers مدیر کل Jason Licht نشان داد وجود دارد گفتگو با بردی در روز دوشنبه بود اما در عین حال به صحبت می کنند پس. از سه شنبه Licht گفت: در حال حاضر هیچ معامله در محل.

“ما در حال انتظار برای دیدن آنچه که تام تصمیم می گیرد” Licht گفت. “درست مثل هر کس دیگری.”

بازار بردی با توجه به ESPN جف دارلینگتون است “بی سر و صدا بسیار رقابتی” اما “به مراتب بیشتر در مورد پیدا کردن یک جا او را دوست دارد به جای تعقیب $.”

دارلینگتون همچنین معتقد است که بردی را از تصمیم خود مدتی در این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>