شش پرچم سهام شاقول به عنوان پارک حضور کاسته

شش پرچم سهام در زمان معده تان شدیدا سقوط پنج شنبه پس از پارک های زنجیره ای گزارش یک سه ماهه از دست دادن و کاهش سود خود.

تگزاس مبتنی بر شرکت سهام باز 20 درصد پایین تر در $30.40 در خبری که آن را از دست 11.1 میلیون دلار یا 13 سنت یک سهم در سه ماهه چهارم سال 2019. وال استریت انتظار سود از 14 سنت یک سهم با توجه به ایسنا داده است. سهام به پایان رسید روز پایین از 16 درصد به $31.89.

شرکت مقصر از دست دادن بخشی در کاهش درآمد حاصل از ضعف حضور و غیاب به عنوان درآمد حاصل از پارک پذیرش کاهش یافت و در حدود 5 درصد در سال بیش از سال به $144.5 میلیون در سه ماهه چهارم. مجموع درآمد کاهش یافته و حدود 3.1 درصد به $261 میلیون تعدادی که کمی ضرب و شتم متوسط برآورد تحلیلگر گزارش بلومبرگ.

شش پرچم همچنین کاهش سود خود و برای سه ماهه اول این سال فقط 25 سنت یک سهم در حدود 70 درصد کمتر از سود آن اعلام کرد در ماه نوامبر.

شش پرچم نیز در زمان حدود 10 میلیون دلار در هزینه ناشی از موافقت نامه به منظور توسعه پارک در چین است که این شرکت گفت: آن خاتمه یافته در این ماه به دلیل شریک زندگی خود را وجود دارد قصور در پرداخت آن را ندارند.

“بعید است که این شرکت را تشخیص هر گونه درآمد یا درآمد در سال 2020 مرتبط با توسعه پارک ها در چین” شش پرچم گفت.

شش پرچم گفت: این انتظار به درو تعدیل شده سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک $435 میلیون به $465 میلیون آن را به عنوان هایش با افزایش هزینه ها و نرم روند درآمد. این شرکت قصد دارد به پرده جدید طرح استراتژیک است.

“شرکت ما دشوار است به تکرار و دارایی است که ارائه یک تجربه منحصر به فرد در مضمون سرگرمی و هیجان انگیز بالقوه برای رشد سودآور,” Six Flags, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Spanos در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de