کسب و کار کوچک coronavirus نجات بودجه میله میله برای شروع این هفته اما می توانید آن را?

کریس Hurn بنیانگذار سرچشمه تجاری سرمایه دریافت کرده 7,400 کسب و کار کوچک وام درخواست در دو هفته گذشته بیش از کسب و کار خود به کار گرفته در آن پنج سال از وجود.

دریاچه مریم در فلوریدا مستقر غیر بانکی وام دهنده است که فقط یکی از هزاران نفر از موسسات مالی در سراسر کشور در حال آماده شدن برای دل کردن $349 میلیارد دلار در دولت مورد حمایت وام و کمک های مالی شروع جمعه فقط یک هفته بعد از ایجاد به عنوان بخشی از $2.3 تریلیون محرک های مالی, لایحه.

نام تجاری جدید چک های حفاظت از برنامه با هدف نگه داشتن swaths بزرگ از خیابان اصلی شناور به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس اسپرد enlists آمریکا, خزانه داری, مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) و بسیاری از کشور موسسات مالی در تلاش است که اقتصاددانان می گویند بسیار مهم است برای نگه داشتن ما را از غوطه وری را به یک رکود عمیق.

آن را ارائه می دهد و مورد حمایت دولت کم بهره بخشایش وام به کسب و کار است که نگه داشتن کارکنان خود حقوق و دستمزد با وجود خاموش شدن ناگهانی بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای حفظ آمریکایی از مزایای بیکاری.

آن را نیز می اندازد نزدیک به 67 سال SBA به مشخصات بالاتر نقش تر از همیشه قبل از است که برخی از وام دهندگان نگران آن می تواند مبارزه را پر کنید.

نجات بسته به مقدار یک غول گسترش فعالیت برای 3,300 افرادی که کار در SBA. $349 میلیارد وام خزانه داری وزیر استیون Mnuchin امیدوار است به حرکت به سرعت از طریق این برنامه است 12 بار $28.1 میلیارد وام SBA مصوب در تمام سال مالی 2019.

با توجه به بودجه و اسناد SBA تایید 58,000 وام از طریق خود برنامه اصلی در اخیر سال مالی 16 درصد از آن به شکل مورد نظر. میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک می تواند درخواست برای چک برنامه حفاظت از روز جمعه به تنهایی.

برنامه جدید نیاز به بانک ها به منظور بررسی وام دهندگان هزینه های حقوق و دستمزد و آنها که منفی تحت تاثیر coronavirus و سپس ثبت نام وام SBA به مطمئن شوید که وام گیرندگان نمی دو فرو بردن. وام حمایت هستند توسط خزانه داری ایالات متحده.

این سازمان که ریشه در افسردگی دوران برنامه شاهد کاهش تقاضا برای وام های آن در سال های اخیر با توجه به اقتصاد قوی.

از آن خواهد شد از دست زدن به این رکورد حجم در یک زمان هنگامی که بسیاری از کارمندان دولت را تشویق به کار از خانه چیزی فقط نیمی از SBA کارکنان شد واجد شرایط برای انجام این کار در سال 2017 در سال های اخیر که آمار و ارقام در دسترس هستند.

SBA سخنگوی به رویترز گفت که آژانس “انعطاف پذیر محل کار سیاست را قادر می سازد که هر دو کامل telework و در دفتر capabilities.”

SBA آدرس نیست, سوال در مورد اینکه آیا این سازمان ممکن است در تلاش برای رسیدگی به برنامه.

دولت ناظران بارها و بارها نشان داد که SBA انجام داده است و نه به اندازه کافی در طول سال به منظور بررسی که وام دهندگان تنها در حال کار با متقاضیانی که نمی توانند اعتباری در جای دیگر — یکی از ستون مرکزی از برنامه های موجود.

که یک نیاز از این برنامه جدید است که به روی همه باز موجود کارفرمایان است که باید صدمه دیده اند coronavirus. آنچه روشن نیست این است که چگونه توانایی این سازمان می تواند انجام نظارت مناسب گفت: William برشی که به بررسی SBA برای دولت پاسخگویی ،

“چه SBA رفتن به انجام اگر هر چیزی در نظارت بر این وام دهندگان ؟ آنها به نقطه-چک کردن برخی از وام ؟ ” او گفت:.

برخی از کشور های بزرگ و بانک ها نگران برنامه به شمار بیش از حد قانونی و مالی در معرض خطر را تهدید نمی شرکت کنند.

Hurn می گوید شرکت او نمی خواهد بود قادر به ارائه هر گونه وام تا SBA فراهم می کند اطلاعات بیشتر و راهنمایی. این ایده که SBA می تواند رول مقررات روز جمعه “که ما در حال رفتن به پمپاژ پول توسط 4 بعد از ظهر که فقط یک فانتزی, در حال حاضر,” او گفت:.

Mnuchin متعهد شده است که برای اولین بار کسب و کار ممکن است پول خود را به عنوان به سرعت به عنوان 48 ساعت در مقایسه با 30 روز یا بیشتر طول می کشد تا به روند عادی وام SBA.

ما کسب و کار با کمتر از 500 کارمند حساب برای 44 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده و حمایت از 61 میلیون شغل با توجه به مودی.

وزارت خزانه داری است که بهره گرفتن از بانک ها و اتحادیه های اعتباری و وام کسب و کار کوچک متخصصان مانند سرچشمه برای دریافت پول به سرعت. در روز سه شنبه آن قرار دادن یک تماس برای دیگران وام دهندگان به درخواست به عنوان به خوبی.

“آنها می گویند این برنامه روز جمعه آغاز خواهد شد اما ما شک و تردید جدی است که آن را” سعید سام Taussig از وام دهنده آنلاین Kabbage Inc., که اعمال می شود در روز سه شنبه.

ارشاد تا کنون برای وام دهندگان و وام گیرندگان شده است پراکنده. وزارت خزانه داری منتشر کرده است دو صفحه قرض فرم است که وام دهندگان نیاز به ترجمه به یک موافقتنامه وام و برنامه را به یک نرم افزار آنلاین است که می تواند فرستاده شده به SBA.

حتی اگر قرض دهنده می توانید دریافت کنید که به سرعت انجام شده SBA را مصرف سیستم شناخته شده به عنوان ETRAN می تواند مشکل ساز Taussig گفت. ETRAN “تکنولوژی بنجل…یک فاجعه در یک روز عادی است که موجب شکستن و یا تولید کدهای خطا,” او گفت:.

Hurn گفت که او نگران این برنامه جمعه راه اندازی نمی شود اطمینان به کسب و کار ایالات متحده. “اگر آن را به زمین با یک ضربه فردا که من فکر می کنم بسیار ممکن است بر اساس چه اطلاعاتی هنوز هم نیاز به بیرون آمده است که به مردم احساس حتی بیشتر مبرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>