نیکز ممکن است ناکارآمد اما آنها هنوز هم می تواند جذاب به بالا اجرایی — بیشتر به خاطر پول. اما بسیاری از اسامی بالا را از دست داده اند و شهرت خود را در باغ پس از آن یک خطر است. در اینجا یک لیست از نامزدها — که برخی از آنها ممکن است بخواهید برای ایجاد جهش و پس از اخذ کوچک-بازار دستمزد.

Masai Ujiri: نیکز صاحب جیمز دولان تا به حال یک ین برای Ujiri همیشه از او با دنور و پیشدستی نیکز در کارملو آنتونی تجارت در سال 2011. Ujiri درخشان دست زدن به رپتورز — شلیک Dwane کیسی تجارت برای Kawhi Leonard اضافه کرد Marc Gasol در تجارت مهلت رهبری به 2019 قهرمانی NBA. NBA می خواهد ماسایی در نیویورک است. Ujiri گفته است خواص او بود شیفته نیویورک قرار گرفتن در معرض, اما حقیقت این است که پول یک عامل بیش از حد. این همه در مورد پیش نویس جبران و زمان به عنوان او را تحت قرارداد از طریق 2020-21 فصل است.

سام Presti: به نحوی که دیرین شهر اوکلاهما GM — با وجود به دنبال در یک بازسازی پس از معاملات راسل وستبروک و پل جورج — دارای رعد و برق در 30-20 ششم در کنفرانس غرب. که به دلیل فرهنگ دقیق Presti ساخته شده است. او یک کمال گرا و حتی ویرایشهای تیم خود مجله به گفته یک منبع. او طول می کشد تقریبا هر بازیکنی که وارد شهر به یک تور از یادبود در شهر اوکلاهما تقریبا بلافاصله به آنها را احساس می کنید بخشی از جامعه. او نخبگان بزرگ به تجزیه و تحلیل هر چند blundered توسط تجارت برای کارملو آنتونی و نیکز این 35-به طور کلی انتخاب در سال 2018 که که تبدیل به میچل رابینسون.

sam presti knicks candidates rumors
سام PrestiAp Photo

نیل Olshey: تریل رهبر سابق کلیپرز اجرایی است و در اصل از سیفون. با توجه به منابع Olshey هرگز شیفته زندگی در یک بازار شهر. او هنگامی که مشتاق اپرا صابون بازیگر و دارای استعداد برای اجرای نیکز.

Arturas Karenisovas: قطعات دستیار جنرال موتورز در اروپا کمک کرده است و با استعداد تجمع در دنور. او تقریبا رو شبکه کار که رفت به شان علائم.

کوین پریچارد: پیسرز GM نگه داشته است این باشگاه پر رونق است. تجارت خود را از پل جورج مشبک دو آینده All-Stars در ویکتور Oladipo و Domantas Sabonis. پریچارد ممکن است در طلب یک چالش جدید است.

RC Buford: شور GM هنوز با بازار حقوق و دستمزد در سن آنتونیو شده است نبوغ در مدیریت حقوق و دستمزد کلاه به ادامه اسپرز’ حذفی تعالی و به تازگی ضربه رو به یک مدیر عامل-نوع موقعیت. او ساخته شده یک سالن از شهرت پشت سر هم با Gregg Popovich. آیا او می خواهم به خود را در معرض خطر استرلینگ شهرت برای payday? احتمالا نه.

آستین قهوه ای: هرگاه شیفته با مدل های جدید از استخدام به عنوان عوامل GMs و قهوه ای و صعود به بالای ماموت کا آژانس. قهوه ای d’angelo راسل در لیست مشتری و گارد نقطه می تواند در دسترس در یک تجارت دوباره در این تابستان.

غنی Kleiman: Kevin Durant مدیر تا به حال رویای مادام العمر برای اجرای نیکز. هر چند او موفق به آوردن KD به باغ حضور او و تمام اتصالات می تواند نیکز “سرد” است.

غنی پل: او معروف ترین عامل در خارج وجود دارد — مدیریت مشاغل از LeBron James و آنتونی دیویس شد و در پوشش از ورزش نشان داده شده در فصل گذشته.

برای اطلاعات بیشتر در نیکز گوش دادن به آخرین قسمت از “بزرگ اپل سطل” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی