لغو بزرگترین گوشی های هوشمند نشان می دهد تجارت در هفته گذشته به دلیل افزایش coronavirus مرگ و میر را ترک کرده است راه اندازی در سراسر جهان با فرورفتگی در بودجه خود را — و کمی وضوح در مورد اینکه آیا آنها هرگز جبران ضرر و زیان خود را.

صاحبان کسب و کار کوچک می گویند ناگهانی سازندگان: از کنگره جهانی موبایل میله میله برای شروع در فوریه. 24 ترک خوردن آنها هزینه های nonrefundable پرواز و هتل در زمانی که سفر به بارسلونا تا به حال سر به فلک کشید با توجه به نشان می دهد.

شرکت برنامه ریزی برای اذیت کردن محصولات سالانه بارسلونا پاوا را نیز از دست داده و صدها هزار نفر از دلار خود ساختمان نمایشگاه — و همچنین ماه از ساعت استفاده می شود به دبستان برای نشان دادن منابع گفت.

Robb Henshaw, یک سان فرانسیسکو-بر اساس MWC جانباز گفت: برخی از کسب و کارهای کوچک به راحتی می تواند به دنبال ضرر و زیان از 1 میلیون دلار یا بیشتر از آن چیزی بود که خود شرکت قبلی را صرف کرده بود در کنفرانس قبل از آن را به دست آورد سیسکو.

“اگر شما می خواهید برای رفتن به بارسلونا و در واقع ترافیک پا و دیده می شود, شما در حال صحبت کردن در حداقل یک چهارم میلیون دلار برای نیم-یک-میلیون-دلار سرمایه گذاری برای غرفه و ساخت-out” Henshaw گفت.

“پرواز دیوانه هستند گران قیمت مانند $1,400 یک فرد پرواز, مربی,” او اضافه شده است. “اتاق های هتل ها در هر نقطه بین $600 و 1000 $در یک شب به ازای هر فرد است که اگر شما اقامت خوبی در خارج از مرکز شهر است.”

“مقدار تدارکات و برنامه ریزی است که می رود به آماده شدن برای نشان می دهد که به معنای واقعی کلمه است سه ماه” Henshaw گفت: پست. “این سه ماه از شرکت شما بهره وری فقط رفته است.”

در حالی که شرکت های بزرگ را به راحتی فرو کردن هزینه از دست رفته MWC به طور گسترده ای در نظر گرفته صنعت مخابرات فوق العاده کاسه کوچکتر شرکت در برنامه به فشار برای بازپرداخت منابع گفت.

این کنفرانس حاکم بدن GSMA کشیده پلاگین در فوریه. 12 به عنوان شرکت کنندگان مانند Facebook و سونی شروع به سرد شدن پا در مواجهه با جهانی coronavirus بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 2000 نفر به طور عمده در چین است.

تا کنون GSMA است گفت: شرکت کنندگان است که آنها نباید انتظار دیدن پول آنها را صرف رزرو غرفه. این گروه به نام لغو یک “وضعیت نیروی majeure” نوشته شده و یک سند در MWC وب سایت نشان می دهد که آن بیمه نامه شامل استثنا برای رویدادهای مانند جنگ ملی عزاداری و شیوع بیماری سارس.

یکی مخابراتی متخصص که خواسته نمی شود شناسایی شده در حالی که مشتریان خود را فشار دهید MWC به موضوع بازپرداخت گفت: تعدادی از بی سیم شرکت او کار می کند با صرف بیش از 50 درصد از آنها سالانه بودجه بازاریابی در MWC به تنهایی از جمله فضای نمایشگاه ساختمان می ایستد و کارکنان سفر.

“این نقطه لنگر که در اطراف این شرکت ساخت سال خود را,” او گفت: پست. “در حال حاضر آنها در نقطه جایی که آنها ساخته شده ایم سرمایه گذاری و آن را مانند ‘در حال حاضر چیست؟’ “

دیو Rubie بود که برنامه ریزی در پرواز به بارسلونا از استرالیا به نمایندگی از بخش کشاورزی شرکت فن آوری هوشمند چوپان فکر کردم که او مجموعه ای که MWC لغو شد چرا که او تا به حال خریداری شده بیمه مسافرتی — تنها به blindsided با چاپ خوب است.

“آن را به عنوان معلوم بیمه مسافرتی تا به حال یک بند در این است که هر چیزی مربوط به شیوع بیماری نمی شود,” او گفت:.

“این پول من می خواهم که به طور معمول استفاده می شود به انجام کسب و کار و توسعه در منطقه محلی و یا یک سفر به آمریکا,” او گفت:.

حتی مدیران محلی است که می توانید فایل های فشرده در داخل و خارج از بارسلونا در یک روز احساس تنگنا. پاتریشیا لوپز, مدیر عامل شرکت سویل-بر اساس جنسیت tech شرکت Myhixel پوسته از 300 $در هر فرد به صورت رفت و برگشت پروازها به مقصد بارسلونا — یک سفر است که به طور معمول هزینه نزدیک به 100 دلار فقط برای دیدن برنامه های خود را در چین.

“ما تا به حال یک جلسه با یک شرکت از هلند و آنها مجبور به لغو سفر خود را” لوپز گفت: پست. پرواز و هتل ها و هزینه شرکت در کنفرانس خوردند تا بیش از 10 درصد از لوپز سالانه بودجه بازاریابی است که او گفت می تواند داشته باشد در غیر این صورت رفته در جهت بیشتر توسعه کسب و کار.

“این واقعا سخت است برای ما چون ما در حال راه اندازی با بودجه محدود,” او گفت:. “تاثیر [این لغو] دهکدهای در شرکت های کوچک است که بسیار بزرگتر از آن است که در شرکت های بزرگ.”

GSMA نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما در یک پست الکترونیکی فرستاده شده به شرکت کنندگان به دست آمده در صنعت وبلاگ مخابراتی گفت: این کار بر روی “یک پیشنهاد” برای ارائه به شرکت کنندگان و شرکای تجاری تا پایان ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی