متدیست جنوبی دانشگاه بسکتبال زنان مربی تراویس ذرت در آب گرم پس از هشت بازیکن ذکر شده توهین آمیز فرهنگ القا شده توسط این چهار سال سر مربی که بازیکنان محرمانه به آنها گفت به کشتن خود را اگر آنها نمی خواهید به رقابت در طول یک تمرین در 2017-18 فصل با توجه به اخبار صبح دالاس.

این گزارش همچنین گفت که Mays که در آغاز خود را برای اولین بار سر مربیگری فرفره با SMU در سال 2016 شد “دلیلی برش بازیکن از فهرست تهدید به صحبت منفی به کارفرمایان آینده و در نظر گرفتن موضوع را با یک بازیکن در حال اجرا نیست به دلیل مصدومیت.”

در حالی که وجود دارد متفاوت خاطراتی از ذرت’ جمله بندی دقیق زمانی که او گفت: بازیکنان باید خودشان SMU مدیر ورزشی ریک هارت تایید به اخبار صبح که این مکالمه انجام می گیرد.

یک پست وبلاگ منتشر شده در اواخر ماه ژانویه توسط بازیکن سابق کلارا بنوا ارائه دست اول خود را حساب.

“اگر خانواده نمی خواهید به آن را هم اگر خانواده نمی توانید با هم و متصل, شما همچنین ممکن است بروید و خودکشی” بنوا نوشت: از ذرت’ پیام خود را به بازیکنان پس از تمرین است که او را خوشحال.

بنوا بود که یک مقام ارشد در آن زمان به یاد می آورد که چگونه او بلافاصله پشت سر هم به اشک چون آن شده بود فقط دو سال پس از پدرش اقدام به خودکشی کرده بود.

تیم و کادر مربیگری ظاهرا آگاه بودند از پدرش خودکشی.

ذرت گزارش خواسته بنوا در مقابل کل تیم همین دلیل او شروع به گریه قبل از یک تیم مربی او را به دور از جمع آوری به طوری که او می تواند جمع آوری ،

صبح خبر گزارش داد که ذرت بعد از عذرخواهی به بنوا از طریق پیام متنی.

“بهانه قضاوت ضعیف از عبارت” او نوشت: با توجه به اخبار صبح. “با عرض پوزش برای ناراحتی شما. که نیست قصد من.”

klara bradshaw travis mays smu abuse suicide
کلارا بنوا بازی برای SMU در سال 2017.گتی ایماژ

یکی دیگر از سابق, بازیکن, مکنزی, Adams, صحبت کردن در همبستگی با بنوا بعد از پست وبلاگ منتشر شد. در توییتر, Adams, توصیف فصل ارشد در SMU به “یکی از مهمترین و روانی آسیب زا تجربه تا کنون.”

یک سخنگوی نمایندگی ذرت کاهش یافته است به نظر به اخبار صبح, اما او نشانی این حادثه پس از SMU ترین خانه های بازی.

“این یکی از آن چیزهایی که در آن گاهی اوقات شما می توانید فشار” Mays گفت: به عنوان بخشی از این بیانیه. “و این کار ما به مردم فشار خارج از منطقه راحتی خود را. و گاهی اوقات شما می توانید می گویند که آیا آن را با استفاده از اشتباه اطناب و یا در زمان اشتباه در زمانی که شما نیازی به بیان برخی از آن.”

هارت است که SMU آگهی از سال 2012 اعتراف کرد که چند بازیکن با او ملاقات کرد به گزارش Mays رفتار در طول 2017-18 فصل در هر صبح و اخبار.

“هر زمان که ما دریافت پیشنهادات و انتقادات ما را دنبال کنید تا در آن مورد بحث ما از آن ما به اشتراک گذاری آن را” هارت گفت: صبح روز اخبار. “ما سعی می کنید به کشف کردن آنچه در رفتن در آنچه که ما نیاز به انجام متفاوت — آن است که آیا ارتباطی یا فرایند یا ساختاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی