ضربه محکم و ناگهانی رگه قوی گزارش های درآمدی به پایان رسید سه شنبه با سهام غرق شدن بیش از 10 درصد در سه ماهه چهارم درآمد از دست ندهید.

شرکت مادر پیام, برنامه اسنپ چت محبوب برای آن جنس خم صورت فیلتر در آورده $560.9 میلیون درآمد. وال استریت در ضمن تا به حال شده به دنبال $563 میلیون.

کاهش در آمد در میان رقابت سختی از تبلیغات دیجیتال غول Google و Facebook و تا حدودی نسبت به وجود یک هفته کمتر از حد معمول در اوج تبلیغات و تقاضا دوره بین جمعه سیاه و تعطیلات دسامبر.

ضربه محکم و ناگهانی همچنین گزارش شده است که روزانه تعداد کاربر فعال رز 4 درصد به 218 میلیون ضرب و شتم تحلیلگر پیش بینی از 215 میلیون نفر است.

“با توجه به قابل توجهی در دراز مدت و فرصت های پیش رو, ما در حال کار سخت به مقیاس درآمد ما به طوری که ما قادر به خود به صندوق سرمایه گذاری ما در آینده” رئیس اجرایی اوان اشپیگل در بیانیه ای گفت.

ضربه محکم و ناگهانی سهام هستند تا 174 درصد از سال پیش, درآمد, گزارش, آن را به عنوان تثبیت تعداد کاربر و متوقف خونریزی به رقبا مانند Instagram که cribbed بسیاری از ضربه محکم و ناگهانی محبوب ترین ویژگی های چنین به عنوان ناپدید شدن عکس ها و چت و همچنین در صورت فیلتر.

ضربه محکم و ناگهانی از دست دادن خالص افزایش به $240.7 میلیون یا 17 سنت در هر سهم از رقم 191.7 میلیون یا 14 سنت در هر سهم سال قبل.

این شرکت انتظار دارد در سه ماهه اول درآمد در محدوده از $450 میلیون به $470 میلیون. تحلیلگران به طور متوسط انتظار $461.6 میلیون.

در حالی که ضربه محکم و ناگهانی به سرمایه گذاری در خود خدمت می کنند پلت فرم به آن را آسان تر برای تبلیغ به فروش فضای آگهی آن است که هنوز یک راه طولانی از سرقت آگهی دلار از گوگل و Facebook که فرماندهی یک بخش عظیمی از دیجیتال, آگهی های بازار است.

با پست سیم

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im