ستاره فوتبال کایل واکر, گرفتار در پورنو, ویدئو روسپی, پارتی میان coronavirus مستند

وجود دارد پرداخت یک جفت از زنان روسپی به بیش از آمده برای سکس و حال عکس را در لباس زیر خود توزیع پول نقد است.

پس از آن وجود دارد میزبانی که اواخر شب قرار ملاقات گذاشتن در میان coronavirus مستند در نقض آشکار اجتماعی فاصله دستورالعمل.

و پس از آن وجود دارد را انجام می دهند که صرف ساعت پس از رفتن در رسانه های اجتماعی به شما یادآوری میلیون ها نفر از پیروان در مورد اهمیت پیروی از کسانی که بهداشت عمومی دستورالعمل.

که مشکوک کلاه ترفند ظاهرا “گل” توسط منچستر سیتی ستاره فوتبال کایل واکر که عذرخواهی و رو به نظم و انضباط خود را از لیگ برتر تیم پس از یکی از اسکورت منفجر درب کردن sexcapade در مصاحبه با خورشید است.

لوئیس مک نامارا, 21, به این روزنامه گفت او و دیگر اسکورت 24 ساله برزیلی زن بودند به نام در شب مارس 24 به واکر لوکس اقامت در خارج Manchester, جایی که او با یک مرد. او گفت: آنها در اطراف وارد 10:30 p. m. و سمت چپ حدود 2 صبح و مردان موافقت به پرداخت زنان £2,200 (حدود 2,700) به صورت نقدی برای خدمات خود را. او عرضه اطلاعات به تلخیص به واکر با نام تجاری مورد نظر از کاندوم.

بعد واکر که همچنین نقش انگلستان را در تیم ملی به عنوان یک مدافع گزارش شد و گفت: “ماندن در داخل خانه نگه دارید شستن دست های خود را نگه دارید پس از پروتکل و فقط محافظت از بیمه خدمات درمانی. آن سخت بوده است اما در درجه اول ما باید به فکر می کنم در مورد دیگر سلامت مردم و حفاظت از سالمندان و اعضای خانواده است که می تواند گسترش آن است.”

حداقل او در خانه مانده. واکر را تکذیب کرد هیچ چیزی در مورد مکان زیستن در بیانیه ای که خوانده شده در قسمت: “من درک می کنم که موقعیت من به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای به ارمغان می آورد مسئولیت بودن در نقش یک مدل است. به این ترتیب, من می خواهم برای معذرت خواهی به من, خانواده, دوستان, باشگاه فوتبال حامیان و برای اجازه دادن به آنها را.

“و من می خواهم دوباره تکرار پیام: خانه بمانند امن است.”

با توجه به خورشید 29 ساله واکر با شکست خود را در دراز مدت دختر در اوایل این سال پس از مقاله گزارش او دیگر زن باردار.

منچستر سیتی با صدور کلاسیک آگاه از وضعیت بیانیه “در مورد زندگی خصوصی از کایل واکر در رابطه با نقض انگلستان مستند و اجتماعی فاصله قوانین” و وعده “داخلی انضباطی روش.” لیگ برتر است که به طور نامحدود به حالت تعلیق در میان COVID-19 شیوع و بحث های جاری در مورد حقوق و دستمزد-طرح کاهش برای بازیکنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>