برخی از نمایندگان در آیووا قفقاز در حال تصمیم با سکه بازی شیر یا خط

برخی از حوزه های سراسر آیووا در بر داشت خود را در یک وضعیت بی دست و پا در دوشنبه شب زمانی که دو نامزد به پایان رسید تا با همان تعداد از رای.

به منظور شکستن این روابط و دست از نمایندگان این حوزه انجام یک سکه بازی شیر یا خط — به عنوان به رسمیت شناخته شده در آیووا حزب دموکرات را (IDP) قوانین.

این انجمن صندلی ها و یا مبارزات انتخاباتی نمایندگان را پرتاب سکه در هوا به جایزه اضافی نماینده هنگامی که دو نامزد در آورده به همان تعداد از caucusgoers.

قابل توجه ترین سنسور. الیزابت وارن (D-جرم.) و ctq (D-Minn.) زخم در یک کراوات در Iowa Falls منطقه هر یک از برگزاری 19 رای. یک سکه بازی شیر یا خط انجام شد و اضافی نماینده رفت و به Klobuchar.

سکه بازی شیر یا خط لازم بود تحت دولت قوانین به منظور نسبتا شکستن کراوات.

در سال 2016 آیووا قفقاز دیابت برنی ساندرز (I-Vt.) و هیلاری کلینتون متعدد روابط که شکسته شد توسط یک سکه بازی شیر یا خط, دکتر کارن Kedrowski مدیر Catt مرکز زنان و سیاست در دانشگاه ایالتی آیووا و متخصص در انجمن تاریخچه و گفت: این پست.

A Democratic caucus chair at the Algona precinct flips a coin to break a tie between Elizabeth Warren and Amy Klobuchar
دموکراتیک حزبی صندلی در Algona حوزه flips یک سکه برای شکستن یک کراوات بین الیزابت وارن و ctqایسنا

نتایج حاصل از 2020 آیووا قفقاز باقی می ماند unknown در سهشنبه شب در میان یک اجرای موفق یک برنامه ایجاد شده توسط Shadow, Inc., که راه اندازی شد و به طور جداگانه توسط حزب دموکرات آیوا (IDP) و حزب دموکراتیک ملی برای ساخت یک برنامه است که می تواند ساده و ساده کردن فرایند گزارش دهی حزبی نتایج.

آیووا دموکراتیک مقامات تأخیر در انتشار دوشنبه شب در نتایج نرم افزار با حزب صندلی Troy قیمت گفت که در حالی که آن را ضبط داده ها با دقت یک “برنامه نویسی موضوع” در سیستم اجازه آن را به تنها گزارش داده های جزئی.

این برنامه همراه با تغییرات دیگر که ساخته شد به دوشنبه شب جلسه توسط IDP در آمد و در پاسخ به انتقاد از 2016 ساندرز کمپین چگونه آیووا انجام آن قفقاز.

در روز سه شنبه ساندرز’ 2020 کمپین منتشر داخلی ارقام نشان ورمونت سوسیالیست پیشرو بالا رقبا با بیش از 29 درصد از حزبی حمایت کند.

رسمی نتایج از آیووا قفقاز بنا به گزارش منتشر می شود در 5 p. m. روز شنبه این IDP ادعا می کند.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر