لانگ آیلند مدرسه-منطقه superintendents تجاری هستند و در زمانی که آنها بازنشسته — با برخی از جمعآوری سالانه حقوق بازنشستگی بیش از 300.000 دلار به تازگی منتشر شده داده نشان می دهد.

وجود دارد چهار بازنشسته و مربیان از جزیره دریافت طلا اندود حقوق بازنشستگی — بالاترین در دولت در خارج از شهر نیویورک با توجه به 2019 آمار منتشر شده توسط نیویورک بازنشستگی دولتی در سیستم.

ثروتمند سابق مربیان عبارتند از: جیمز Feltman یک زن سرپرست کممکک مدارس که رسم $327,006 سالانه حقوق بازنشستگی.

شلدون Karnilow سابق سرپرست نیمی از تپه های توخالی است raking در $323,4442.

سابق سیست مدارس رئیس کارول Hankin برخوردار $320,548 بازنشستگی.

و جیمز Hunderfund دیگر سرپرست کممکک مدارس دریافت $318,081 بازنشستگی. پس از جمع آوری بازنشستگی Hunderfund فرود آمد کار دیگری به عنوان ملورن مدارس سرپرست. سوابق نشان می دهد او به دست آورده و حقوق و دستمزد $242,349 در سال 2018 از ملورن با توجه به Patch.

پست اول گزارش Hunderfund در سال 2010 زمانی که او ذکر شده به عنوان حقوق بازنشستگی پادشاه. سه نفر دیگر در حال حاضر او پیشی گرفته.

Feltman که بازنشسته شد در سال 2010 پس از 43 سال اعتبار خدمات کاهش یافته و نظر به پست Karnilow که بازنشسته شد در سال 2011 پس از 45 سال خدمات قادر به پایان رسید.

Hankin که بازنشسته شد در سال 2013 پس از 39 سال از خدمات و گفت: پست “بازنشستگی توسط نیویورک قانون است. افرادی که کار می کنند باید چیزی برای انجام با آن. هیچ انتخاب است.

“این کار فوق العاده بود و انجام,” او اضافه شده است.

Hunderfund ارجاع سوال به ملورن مدرسه منطقه که در آن یک هرزه تا به حال هیچ نظر.

یک بودجه تحلیلگر لعنتی شش رقم حقوق بازنشستگی به مراتب بالاتر از نمونه های حقوق و دستمزد از یک ناسائو یا Suffolk county مالیات دهندگان.

“سه صد هزار دلار حقوق بازنشستگی؟! آن را مسخره گفت:” جورج مارلین یک مدیر سابق در ناسائو شهرستان موقت امور مالی سازمان. “این کاملا دیوانه است.”

آخرین آمار و ارقام برای شهر نیویورک را هنوز منتشر نشده است اما در سال 2018, بالاترین حقوق بازنشستگی-اهل عمل شامل یک ملکه کالج, تاریخچه استاد بود که در $561,754 سالانه است.

گزارش های اضافی توسط Lorena Mongelli

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im