برخی از ایالتها دریافت ماسک با پوسیدگی شکسته هواکش

MONTGOMERY, علا. — برخی از ایالت ها و شهرهای که حمل و ماسک و دستکش و هواکش و دیگر تجهیزات ضروری از کشور پزشکی ذخایر برای مبارزه با کروناویروس بدست ناخوشایند تعجب: مواد غیر قابل استفاده است.

نزدیک به 6000 ماسک پزشکی ارسال به آلاباما تا به حال پوسیدگی و 2010 تاریخ انقضا. بیش از 150 هواکش ارسال به لس آنجلس شکسته شد و تا به حال به تعمیر. در اورگان آن ماسک با معیوب الاستیک است که می تواند باعث تسمه به ضربه محکم و ناگهانی, افشای پزشکی کارگران به این بیماری است.

“چند تن از محموله های ما را دریافت کرده اند از استراتژیک ملی ذخایر موجود (personal protective equipment) به خوبی گذشته تاریخ انقضا و در حالی که ما گفته بودن خیلی منقضی تجهیزات قادر است که مورد استفاده برای COVID-19 پاسخ به آنها خواهد بود مناسب برای استفاده در فولاد تنظیمات” چارلز بویل سخنگوی اورگان دولتی کیت براون گفت: در یک ایمیل.

او گفت: برخی از تجهیزات خریداری شده بود در طول H1N1 شیوع بیش از یک دهه پیش و ماسک با شکننده الاستیک شده بود در میان محصولات به یاد می آورد که قبلا توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. دولت نمی توزیع آنها را به پزشکی کارگران است.

کمبود دنده محافظ دارای افتتاح پزشکان و پرستاران و دیگر خط مقدم پزشکی کارگران است. صرفه جویی در زندگی هواکش شده اند در تامین کوتاه مدت به عنوان بیشتر و بیشتر متحده تجربه شیوع COVID-19 بیماری که به طور معمول باعث خفیف یا متوسط علائم اما می تواند به خصوص خطرناک برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بسیاری از بزرگسالان جوانتر و پزشکی کارگران نیز باید در برابر این بیماری است.

متعدد فرمانداران باید شکایت در مورد تاخیر در گرفتن تجهیزات از استراتژیک ملی ذخایر و یا دریافت مقدار از چرخ دنده ها بسیار پایین تر از آنچه درخواست کرده بود. نا امیدی که مرکب هنگامی که تجهیزات می رسد اما نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد.

دکتر دان Williamson, رئیس جمهور, آلاباما, انجمن بیمارستان و سابق top بهداشت عمومی رسمی در وزارت امور خارجه گفت که او دریافت ایمیل های متعدد از بیمارستان در مورد ذخایر محموله از N95 ماسک است که در آن باندهای لاستیکی که برگزاری این ماسک در اطراف کاربر در حال پوسیدگی. آنها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد مگر اینکه گروههای جایگزین شد.

Montgomery County دریافت نزدیک به 6000 ماسک های پزشکی از یک نوع متفاوت که تا به حال پوسیدگی حمل و نقل است که جایگزین شد حدود یک هفته بعد.

“این واقعا نگران کننده است زیرا این ماسک ها به شدت مورد نیاز” گفت: وزیر بهداشت ، Doug Jones آلاباما. “هنگامی که ما ملی ذخایر نظارت نیست به اندازه کافی به می دانم که شما رو منقضی شده ماسک و پوسیده ماسک وجود دارد و نه پر است که یک مشکل واقعی است.”

بهداشت ، کوری گاردنر از کلرادو در روز جمعه درخواست پروب را به مدیریت عرضه و توزیع هواکش از ملی ذخایر. در میان چیزهای دیگر او در گزارش ذکر شده است که تعمیر و نگهداری شکست شد کمک به عدم عملیاتی هواکش “در کشور ما به شدت به آنها نیاز دارد.”

لس آنجلس دریافت حدود 170 هواکش از ملی ذخایر که در احتیاج به تعمیر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: آنها فرستاده شده به یک شرکت به ثابت.

در نیوهمپشایر به هیئت نمایندگان کنگره در نامه ای به وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: بسیاری از منابع دولتی دریافت کرده بودند منقضی شده است. علاوه بر این بیش از 16,000 دستکش نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد در یک محیط پزشکی به دلیل لاتکس آلرژی است.

CDC اذعان کرد در اواخر ماه گذشته که برخی از اقلام در آمریکا ذخایر را بیش از خود تولید کننده-تعیین عمر مفید. آنها با این وجود در حال ارسال به بیمارستان “با توجه به پتانسیل فوری تقاضا ناشی از COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی” CDC گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>