پسر متهم سفارش آمار در کانگستر پدر در مک دونالد می خواهد از زندان بیش از coronavirus

مرد متهم به پرداخت $200,000 به او گفته mobbed تا پدر whacked در درایو از طریق یک برانکس مک دونالد — در حالی که wiseguy شد و سفارش یک قهوه می خواهد به بیرون از زندان برای جلوگیری از ابتلا به کوروناویروس.

وکلای مدافع برای آنتونی Zottola Sr. گفت: در مقالات ثبت اواخر روز جمعه که او مایل به قرار داده تا 5 میلیون دلار اوراق قرضه به فنر از منهتن شهری مرکز تادیبی و اقامت تحت بازداشت خانگی در حالی که او در انتظار محاکمه است.

Zottola Sr. است که متهم به توطئه با او نه codefendants به قتل سیلوستر “سالی Daz” Zottola. همه آنها می تواند زندگی در زندان یا مجازات اعدام اگر محکوم کرد.

آنتونی Zotolla Sr. وکلای گفت که نگه داشتن مشتری خود را در MCC نیز تاثیر می گذارد توانایی خود را به کار با او را به محافظت از او را از “شدیدترین مجازات موجود در سیستم فدرال.”

از روز شنبه دو زندانی در حدود 700-زندانی MCC در پایین منهتن باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به ایالات متحده آمریکا اداره زندانها.

در پر کردن درخواست Zottola می پیوندد یک لیست طولانی از مشخصات بالا زندانیان که خواسته اند منتشر شود به عنوان COVID-19 اشک طریق زندانهای سراسر منطقه شهر نیویورک.

بسیاری از زندانیان را فراهم خاص دلایل بهداشتی — مانند سن و شرایط پزشکی برای توجیه خود را آزاد کند.

در روز پنج شنبه برای مثال خوار R&B افسانه R. Kelly 53 ساله گفت که هر دو هم سن و سال خود و این واقعیت که او به تازگی تحت عمل جراحی فتق حکم آزادی خود را.

اما 41 ساله Zottola نمی ارائه هر گونه شبیه بهانه این استدلال درست است که MCC ارائه یک “بلاعوض خطر” به سلامت خود را.

فدرال ادعا می کنند که Zottola رسم پدرش را به قتل بنابراین او می تواند کنترل Salvatore Zottola را غیر قانونی قمار حلقه و ارائه به پرداخت $200,000 برای دریافت کار انجام می شود.

فدرال می گویند که زمانی که آنتونی Zottola Sr. خواهد متن را با codefendant Bushawn “Shelz” شلتون به طرح ضربه دو مرد استفاده مرضی فیلم شباهتها به عنوان کد برای چگونه آن را بازی کردن — مسلح خواهد بود که “مدیر” و سالی Daz “بازیگر” را به گلوله برای “صحنه نهایی” مقالات دادگاه دولت است.

این اولین بار نیست که Zottola خواسته است قادر به لذت بردن از راحتی از خانه در حالی که او در مورد درآمد حاصل.

Zottola قبلا ارائه شده برای قرار دادن 5 میلیون دلار اوراق قرضه برای آزادی او اما بروکلین قاضی فدرال ریموند Dearie گلوله را درخواست کرد و گفت: این اتهامات علیه او بودند بیش از حد “جدی و نگران کننده” اجازه می دهد تا او را به صبر در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>