پسر اتصال 4 مخترع ادعا Hasbro خود را به سرقت برده بازی ایده

وارث اتصال 4 بازی ثروت است تحت پیگرد Hasbro به اتهام سرقت ایده خود را به صورت یک خط جدید از اسباب بازی به نام مش یو پی اس که ترکیب کلاسیک بازی ها کنترل می شود توسط اسباب بازی شرکت, با توجه به یک دست کت و شلوار واصل در دادگاه فدرال منهتن در اوایل این ماه.

دیوید Wexler پدر Howard, اختراع اتصال 4 است که مجوز برای Hasbro و تولید صدها میلیون دلار در فروش.

بین سال های 2007 تا 2015, دیوید, 37, تن به تن, ایده خود را برای Hasbro پیشنهاد برای ترکیب دو کلاسیک Hasbro بازی را به یکی — از جمله Yahtzee و تامل کردن و یا انحصار و مشکل است.

دیوید و Hasbro امضا مارس 2015 توافق که “ممنوع Hasbro با استفاده از ایده های ارائه شده برای مقاصد تجاری بدون آقای Wexler رضایت و یا پرداخت از صنعت استاندارد خانواده سلطنتی” با توجه به کت و شلوار.

Hasbro ادعا را رد بشه اما شروع فروش خط خود را از مش یو پی اس در سال 2019 در حالی که امتناع از پرداخت دیوید یک خانواده سلطنتی.

“Hasbaro تا به حال ساخته شده است میلیون ها دلار از فروش بازی مشهد+یو پی اس از های Hasbro بازی و خاص بازی های کپی شده و با الهام از آقای Wexler ایده های” Wexler می گوید: در کت و شلوار.”آنها رد هر گونه تعهد به پرداخت شاکی حق امتیاز برای آن استفاده آشکار از شاکی ایده در نقض تعهدات خود.”

دیوید وکیل فیلیپ زیمرمن به پست “به عنوان متهم در پرونده آنها او را به سرقت برده اختراع یک خط جدید از اسباب بازی است که در ترکیب کلاسیک بازی های Hasbro.”

Hasbro, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>