یک نگهبان زندان در ایالت کارولینای جنوبی دریافت خود را 7 سال زندان محکوم و پس از شفاعت گناه به بارها و بارها از سلاح سرد یک زندانی که آسیب دیده یک نور ثابت در تلفن همراه خود را با یک ساق پا, مقامات گفت.

در سال 2016 Jarrell Boyan, 29, مشغول به کار بود به عنوان ستوان در کرکلند اصلاح موسسه در کلمبیا هنگامی که اهل بیت را شکست ثابت نور در سلول خود با توجه به آزادی مطبوعات از آمریکا به دفتر دادستان در کارولینای جنوبی است.

Boyan — رتبه بندی افسر در صحنه کارگردانی دیگر اصلاحات افسران برای کمک به بازرسی سلول و مهار عملیات شناسایی به عنوان کنیا با هوش, 33, توسط روزنامه دولتی.

نظارت تصویری از زندان راهرو گزارش نشان می دهد Boyan و دو نفر دیگر از نگهبانان طوفان همراه به عنوان با هوش مقاومت آزادی مطبوعات خواند.

نگهبانان با استفاده از زور برای حذف هوش خود را از تلفن و مهار او را با دستبند در راهرو — جایی که او جستجو کرد. نگهبانان یافت shank زندانی تا به حال مخفی و امن با خیال راحت آن را دور از زندانی.

سپاه پاسداران پس از محاکمه به طور مستقیم با هوش به همراه خود با استفاده از نیروی اضافی, مقامات گفت.

Boyan سپس برگ های همراه و جیب دستباف چاقو قبل از بازگشت به چاقو زندانی چهار بار در در حالی که دو نفر دیگر از افسران تماشا — از نظر دوربین مدار بسته.

قربانی دچار puncture wounds به کلیه و کبد, مقامات گفت.

Boyan سپس نوشت: یک گزارش نادرست از حادثه و دستور داد دو نفر دیگر از نگهبانان را نیز فایل گزارش نادرست است.

با هوش, با این حال, تاریخچه ای از خشونت و تهدید نسبت به اجرای قانون دولت گزارش شده است.

با هوش را زندانی سوابق نشان می دهد که او دارای سابقه انضباطی اقدام به ضرب و جرح در قانون اجرای پرتاب بدن مایع و دو فرار تلاش است.

برایان Stirling, مدیر, کارولینای جنوبی, وزارت اصلاحات ستایش اف بی آی و با ما دفتر دادستان برای آوردن مامور به عدالت است.

“هنگامی که یک اصلاحات افسر می شکند اعتماد عمومی آنها باید پاسخگوی اعمال خود” استرلینگ گفت: در انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im